Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az emberek jó része miért...

Az emberek jó része miért szeretne iPhonet még úgy is, hogy látszik a cuccain, hogy egy egyszerű hétköznapi munkás és nem magas jövedelmű de az iPhone ott virít, ettől többnek érzi magát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 14:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%
Mert ha megengedhetik maguknak, miert ne iphoneozzanak? Ezt mondd mar el. Te soha nem tettel felre semmi komolyabb dologra, mert szeretted volna? Csak az vehet iphonet aki az egyhavi fizetesebol 10-et is vehetne? Vagy mi? Mindenki azt vesz, arra sporol stb amit akar.
2020. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%

ennek semmi közej az ájfónhoz. méregdrága samsungokat is látok csórók kezében.

azért nem érted, mert buta vagy!

ugyanaz zajlik most mint annak idején az autókkal és házakkal/lakásokkal kapcsolatban a devizahiteleknél.

bárki kaphatott sokmilliós hitelt és megvehette amit akart, aztán jött a rácseszés.

2020. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Már megint valaki a más zsebében turkál.

Nem értem.

2020. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
a más zsebében turkálás az otsoba, buta, semmirekellő emberek velejárója.
2020. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem durkálok más zsebében, fő ml eg így ismeretlenül nem! Csak szimplán nem értem, hogy az egyszerű alkalmazotti létben élőknek minek drága telefon. Minek olyan amit nem lehet egyolcsóbbal elintézni.
2020. okt. 18. 20:07
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

használj egyszer ótvar olcsó droidot!

rá fogsz jönni, hogy miért!

2020. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
47%

Nem tudom nekem mi látszik meg mi nem. Mindig inkább úgy vásárolok, étel, műszaki cikk, ruhák; hogy jó minőségű, drágább. Nincs így se felesleges holmim sem kidobott pénzem. Letisztult, tiszta ruhákban járok. A ruhatáram értéke veri a 3 millió forintot még sincs 1000 darab ruhám meg cipőm. A telefonom jelenleg Iphone 11 Pro. Nem azért van mert jujj ájfon, hanem azért mert 10 éve csak ezt a márkát preferálom. A régi készülékeim is működnek, dobozukban tárolom őket. Ha nem lenne saját cégem és mondjuk eladó vagy gyári melós lennék akkor tudod ki spórolna félévet egy telefonra... Megengedhetem ezért is veszem meg, plusz amit írtam, hogy nekem bevált.


Viszont az szomorú, hogy a mai világban azt hiszik, akkor érnek majd valamit ha van egy telefonjuk amin egy beleharapott alma van. Nem, sajnos ettől ő még nem lesz gazdag. Sőt a leggazdagabbakon abszolút nem látszik a gazdagság. Édesapám BMW meg Mercedes helyett Infinitivel jár, és néha elviszi a Challenger-t amit a garázsban tart és nem villog vele. Lehet így is. Mi értelme mindenkinek az orrára kötni mid van? Minél inkább kapálózik valaki, annál szánalmasabb lesz.

2020. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
27-es! A Te válaszod ért a legtöbbet eddig! Főleg ezekért: "mondjuk eladó vagy gyári melós lennék akkor tudod ki spórolna félévet egy telefonra..." és "Minél inkább kapálózik valaki, annál szánalmasabb lesz." Köszi a választ!
2020. okt. 21. 11:10
 29/33 anonim válasza:
Köszönöm kérdező! Örülök, hogy segíthettem. :)
2020. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, hogy egyesek miért vágnak fel a telefonjukkal. Én nekem pl. Egyszerű telefonom van(Honor 7s),és én nem azért vettem, hogy felvágjak, hanem azért, hogy legyen egy olyan eszköz, amivel tudok telefonon, és netezni. Jó igaz, hogy Anno amikor megvettem(2 éve), én is megmutattam az ismerőseimnek, de nem felvágásképpen.
2020. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!