Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » USA-ból behozott iphone...

USA-ból behozott iphone 11-nek itthon nem lesz bizonyos helyeken térereje?

Figyelt kérdés

Más frekvenciákon vannak a hálozatok és ebből sejtem.


Korábbi iphone-nál ez ment aszem.



2020. okt. 18. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Garanciája nem lesz.

Meg ha nem saját magad hozod be a zsebedben akkor fizethetsz vámot és áfát is utána.


régebben gyártottak külön CDMA készülékeket azok tényleg nem működtek Észak Amerikán kívül. Ma már elvileg mindegyik iPhone működik gyakorlatilag mindenhol

2020. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A b20 hiánya miatt a városokon kívül csak 3G és 2G lesz.
2020. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Itt egy összefoglaló arról, hogy melyik régióba szánt Iphone 12/mini vagy Iphone 12 pro/max milyen telefonos frekvenciákat támogat: [link]


Az Iphone 12 esetén pl. két különböző modellről beszélünk:

Amerikai modell: Model A2172

Európai modell: Model A2403


Magyarországon pl. LTE/4G-re a használt frekvenciák: B3, B7 és B20. Ezek mindegyikét támogatja az amerikai Iphone.

2020. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi egy 11-ről van szó, és eladásra kínálták nekem. utána mondta az eladó, hogy usa-ból jött.
2020. okt. 18. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
hát akkor ne vedd meg.....
2020. okt. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Kicsit benéztem a kérdést, de ugyanazon a linken Iphone 11-re is felsorolja a támogatott frekvenciákat. Mennyiért tudnád megvenni? Szerintem ha már amerikából van 170k-nál nem ér többet tekintve, hogy nincs garancia, és hogy az amerikai verzió jóval olcsóbb kint.

2020. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
200 és 256GB-os
2020. okt. 19. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:

230 Usában...

és mégegyszer: bármi baja lesz nem fogod tudni gariztatni Európában! Gondolom akitől veszed ő sem vállal arra garanciát, hogy majd a saját pénzén visszaküldi usába

2020. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!