Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre Samsung Galaxy s20...

Részletre Samsung Galaxy s20 ultrat lehet kihozni például Mediamarktból?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne új teló, és ez az ami az S9+ után szóba jöhetne nálam. (Jelenleg nem tudom a boltot hívni, ezért kérdezem itt)

2020. okt. 19. 17:33
 1/5 anonim válasza:
Igen csak ugye számolni kell azzal,hogy a telefonos részleg meddig tart nyitva .Az,hogy kihozod nem lenne sok idő csak ugye papírokat elintézni meg minden :)
2020. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, de médiamarkt eléggé túlárazott majdnem mint az összes szolgáltató :D csak azok még nyújtanak hozzá telefon szolgáltatást és internetet is előfizetés és hűség idővel,.
2020. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos valóban magasabbak az árak, ezt a 480 ezer forintos árnál tapasztaltam is. Más bolt ami megbízható, és érdemes lenne ott részletre venni? Webshopot nem nagyon szeretnék, az macerásabb gondolom ilyen téren.
2020. okt. 19. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Más ennyiért vesz autót báttya! Minek neked ilyen drága telefon? Főleg ha nem tudod egyben kifizetni? Ezzel akarsz flexelni?
2020. okt. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, hanem mert hosszútávon a csúcskészülékekkel mindig jól jártam, és ki is tudtam használni.
2020. okt. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!