Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 16évessen előfizetés?

16évessen előfizetés?

Figyelt kérdés
Ha egy 16éves elmúlt gyerek, szeretne a telekomnál előfűzetést részletre. Akkor az lehetséges? Ha a gondviselőjének van tartozása,akkor is bele egyezhet?
2020. okt. 21. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfizetés részletre? Az meg milyen már? Nem arra gondolsz, hogy előfizetés és hozzá telefon részletfizetésre?


Egyébként úgy tudom telefon előfizetést csak 18 éven felüli köthet, de ekkor egyúttal már úgy hoz ki telefont részletre, ahogy akar.

2020. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 18-nak kell lenned, meg ugye keresőképesnek.
2020. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig nem köthetsz előfizetői szerződést, anélkül telefont se kapsz.
2020. okt. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Nekem sem lehetett 17 evesen. Viszont megoldottam a szuleimmel ugy, hogy kihoztam a telefont, elofizetessel faterom nevere, viszont az eloleget, es a havidijat en fizetem, nem ok. Igy ez egy eleg korrekt megoldasa a dolognak.
2020. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Én 37 éves vagyok és nekem a feltöltős tökéletesen megfelel. Telefont meg kártyafüggetlent veszek. Egyszer régen volt előfizetésesem, össze-vissza változtatták a feltételeket kedvük szerint, és mindig jöttek a jó nagy számlák úgy, hogy alig telefonáltam.
2020. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet előfizetésed csak 18 éves kortól .
2020. okt. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!