Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig él egy telefonos...

Meddig él egy telefonos előfizetés?

Figyelt kérdés
Ha már sok éve egy olyan tarifacsomagban vagyok, ami régen megszűnt, akkor ebből ennek ellenére amíg én nem váltok, nem is fognak kirakni?

2020. okt. 24. 04:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan.

A kollégámnak tizen éve megszűnt csomagja van.

2020. okt. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, az úgy marad, alapból nem tesznek át, az újba.

Csak, általában nem éri meg ott maradni.

A szolgáltatók bevezetnek új díjcsomagokat, amik olcsóbbak.

De, a régit meghagyják, ha te nem váltasz. Hagy fizesse a régi magasabb díjat az ügyfél.

Főleg azokon keres sokat a szolgáltató, aki nem is értesül arról, hogy van új díjazás. Idősek pl, szerintem ezerszámra van, aki még mindig 75Ft/perc díjon telefonál.

2020. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bizony bizony nézz utána!

nagyon régi csomagok esetén vagy sokkal olcsóbban megtalálod ugyanazt, vagy ugyanazért a havi díjért többet kepsz!

nem érdemes a régi csomagokba beragadni!!

ugyenez van internetnél, tv-nél, stb!

2020. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Addig él egy telefonos előfizetés míg megnem hal :)

LMAO

2020. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A régi, lusta "úgy megszoktam", "jó ez nekem", "akkor ezt ajánlották", "azt mondták, hogy csak nekem intézték" előfizetők terhére tudnak a mobilszolgáltatók az újaknak kedvezményeket adni. Az előfizetők 65-70%-a ilyen passzív. Pl. úgy hallottam, hogy a pirosak 19Ft-os percdíja a saját feltöltős ügyfélbázisuk összességének lett volna jobb, de csak a negyede ha váltott. Ébresztő!
2020. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg fizeted, vagy rá nem vesznek hogy lépj át másikba.
2020. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfizetés megszüntetése - Telenor

www.telenor.hu › megszuntetes

Translate this page

A telefonos felmondás kizárólag lakossági (egyéni) előfizetők számára érhető el! Személyesen: bármelyik Telenor értékesítési ponton fogadjuk írásbeli ...


Adategyeztetés feltöltőkártyás telefonszámokra - Telenor

www.telenor.hu › adategyeztetes

Translate this page

Ha kaptál értesítést, végezd el az adategyeztetést, lakossági ügyfélként akár online! ... Nézz körül Telenor és Hiper előfizetéseink között, találd meg a számodra ... Telefonos ügyfélszolgálaton: hívd a 20 2020-222 vagy 1220-at.


Segíthetünk | Vodafone

www.vodafone.hu › segithetunk › w...

Translate this page

Mit tegyek, ha már megkötöttem az előfizetést, de nem vettem telefont és most szeretnék? Az előfizetés megkötését megteheted készülékvásárlás nélkül vagy .

2020. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!