Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár hete csinálja azt a...

Pár hete csinálja azt a viber, hogy sokszor nem jelzi, ha üzenet jön, csak mikor belépek, semmit nem állítottam el, csinál ilyet másnak is?

Figyelt kérdés
Nem értem mi történt, lehet, hogy egy frissítés miatt..? Automatikusra van állítva a frissítés, ezért nem vagyok biztos benne. Van egy olyan beállítás, hogy wifi alvó állapot szabályai, ott bármelyiket állítom, akkor se jelez. Mi lehet a baj..?
2020. okt. 24. 07:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Közben megnéztem a play áruházban, mindenki erre panaszkodik.. Remek.. Akkor lényegtelen a kérdés.
2020. okt. 24. 07:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Dettó.csinálják már meeeg...!

Nálunk a családban van, akik nem változott. Vajon miért?

2020. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Messenger appról van szó? Az iOS-en is szarakszik, és ilyeneket művel.
2020. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén.. van hogy csak be lépek akkor láttom hogy irtak
2020. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Energia/akku beállításnál engedélyeztétek a háttérben futást (kézi beállítás) .


Lehet, hogy "kilövi" az appot a készülék memória/energiakezelője.

2020. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges helyen engedélyezve volt, hogy értesítések jöjjenek, plusz be van állítva a bankos alkalmazásommal együtt, hogy sosem teheti 'alvó módba'.

Most újra csekkoltam mindent, és ugyanezek a beállítások élnek. Nekem ezen a héten hülyült meg, eddig elenyésző volt, hogy hiba lett volna (nem ment ki üzenet), ilyen meg soha azelőtt, hogy 5 órával később kapjak meg valamit, mint ahogy küldték, vagy csak akkor ha megnyitom az appot vagy töltőre teszem(!?) a telefont, vagy ha wifire csatlakozik.... 6-7 éve biztosan használom, ezek az anomáliák teljesen szokatlanok.

2020. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem használom a vibert, de pár éve kipróbáltam, akkor voltak ilyen gondjaim néha hogy nem ment ki, vagy nem jött meg az üzenet....


Facebookot messziről kerülöm (hosszú lenne leírni miért).



Az energiagazdálkodási tipp egy korábbi tapasztalat alapján született, ha nem oldja meg a problémát, akkor maga az app szutyok.

2020. okt. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!