Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miként tudnék 35 000 fotót...

Miként tudnék 35 000 fotót feltölteni iPhone 7-ről iCloud-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásároltam egy iPhone 12 Pro készüléket, és szeretném az előző mobilomról (iPhone 7) "áttenni" a képeket, hogy az újon is meglegyenek.


Ám nem egészében, hanem csak iCloud-os módon, hogy mindössze indexképekkel, ne pedig a teljes felbontásúval terhelje az új telefonom memóriáját.


Tegnap vettem 200gb-os iCloud tárhelyet, be is állítottam mind a két telón, 16 óra alatt sikerült üresen fotómappákat és kemény 56 képet átemelnie, szóval 2 év múlva végezne is. 😂


Van valami megoldás, hogy ne a háttérben szórakozzon, hanem követhető módon, sorban elkezdje feltölteni a fotókat?



2020. okt. 25. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szükség van az összes képre? Helyedben kitörölném egy részét, aztán keresnék olyan havert vagy rokont akinek olyan nete van amihez a feltöltési sebesség is brutális. Ez borzasztó mennyiségű kép :)
2020. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy körülbelül 1000 kép lehet releváns a 35 000-ből, a többi ilyen-olyan screenshot, elrontott fotók, stb. :D

Ószinte leszek, egyelőre nincs lelkierőm nekiállni, egyszerűbbnek véltem volna feltölteni, aztán "majd egyszer" szelektálni...


Igen, gyorsabb net nem ártana, nálunk kifejezetten lassú, de nem annyira, hogy 56 képet töltsön fel közel 1 nap alatt, azért is szeretném tudni a módszerét.

Tehát, hogy konkrétan elkezdje feltölteni (szépen, egy képernyőn írja, hogy 1/35 000), ne csak a háttérben bohóckodjon. :/

2020. okt. 25. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:

tedd töltőre a telefont és hagyd úgy.

ennyi képpel tényleg nagyon sokáig fog dolgozni.

mennyi az interneted feltöltési sebessége?

mennyi töltöttséged volt a telefonon amikor bekapcsoltad az iCloud fotókat?


[link]

2020. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!