Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-ál ha befizeted az...

Vodafone-ál ha befizeted az előleget azt utána vissza utalják a számládra 3.hónap után?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy új telefont előfizetésbe,és kérik az előleg fizetést,ami 330ezer.

Vodafone:Az előleget 3 havi rendezett számla után jóváírjuk.

Ez azt jelenti,hogy ezt az összeget vissza utalják a számlámra?



2020. okt. 26. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem azt jelenti, hogy elkezdheted lebeszélni? vissza biztosan nem utalják
2020. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de

Vagy visszakuldik, vagy mint egyenleg megkapod.

De itt feljon a kerdes ki az a hulye aki elofizus telot vesz manapsag plane ha van 330ezre elolegre akkor egy telefon teljes kifizetese se lehet problema. Csak nem ájfon?

2020. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 kandroidos csodaknak is vannak szep osszegu elolegei:)
2020. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
De ennyire tulbonyolitani van ra penzed megveszed, nincs es nem veszed. Nem meg itt jatszani eloleggel reszlettel stb es elobb tonkremegy mint h lejarna az ido, es meg fuggo is a telefon meg miegymas.
2020. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azt furcsáltam,hogy előfizetésbe rendeltem 21 hónapra. Most meg 330 ezres előleget kérnek amit nem számolnak bele a készülék árába..
2020. okt. 26. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Valszeg sokan leptek meg 0befizeteses draga telokkal meg ilyenek igy akarnak nemi biztositekot. Es ha vissza is kapjak mar erosen hasznalt es amortizalodott. Hat ez az h meg trukkoznek szorakoznak veled ahelyett h megvenned valahol fuggetlenul direktben es viszontlatas.
2020. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általában az előleg beleszámít a havi számlákba, szóval abból vonják majd le, nem kell fizetni addig se.

De ez valami új dolog lehet (vagy tèged minősítettek nem megbízható ügyfélnek valamilyen oknál fogva), mert az előleg jellemzően 3-6 havi számlaösszeg, amit az első hónaptól vonnak is vissza folyamatosan. Szóval kb mintha X havi számlát előre befizetnél.

Ehhez mérten fura a sok százezres összeg.

2020. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes,több mint 10 éve vodafone-ál vagyok soha semmilyen befizetés nem késett.Nah Mind1 akkor ezt lemondom a gyászba,ennyiért inkább megveszem emag-rol előfizetés nélkül..
2020. okt. 26. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
8, szerintem akkor csattogj be egy üzletbe, a webshop sokszor szar, régi ügyféltől nem szoktak kérni semmilyen előleget. Szintén sokéves ügyfél vagyok, úgyhogy ez saját tapasztalat.
2020. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Helyes,kerdezo mondd csak le.

Hat nem egyszerubb? megveszed a tied es vege.

Büszke vagyok rád. Bar csak tobben lennenek ilyenek .

2020. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!