Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki most szivatni akar...

Valaki most szivatni akar engem vagy miért történik ez?!

Figyelt kérdés
Ma legalább 3x hívott engem valaki de sajnos nincs hívóazonosítója. Először nem vettem fel, mert nem láttam, másodszor felvettem és amint mondtam Háló ő nyomott ki, 3x most felvettem és valami olló csattogtatás hangot hallottam, mintha valaki direkt a telefona csattogtatta volna az ollóját, ekkor én tettem le mert hiába mondtam hálló, ki az nem felelt. Ilyen nem volt még nálam. Délután 2 körül hívott 2x majd most este...Kicsit parázok, miért hívogatna ennyiszer valaki, úgy hogy nem beszél bele és ő csap le? Meg mi volt ez a csattogatás hang? Az az érzésem, hogy valaki prankelni akar, mert logikusabb magyarázatot nem találok. Munkák miatt normális hívószámok szoktak megjelenni, és elsőnek felveszik. Ismerősöm nincs vagy rokonság aki tudná a számomat. Mit csináljak ha 4x is felhívna? Sajnos utólag ugye se üzenetet, se visszíhívni. Mit csináljak ha visszahívna? (normális válaszokat légyszi!)23L vagyok

2020. okt. 27. 18:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
egyáltalán honnan tudja a számomat? ez a különös.
2020. okt. 27. 18:31
 2/33 anonim ***** válasza:
Ismeretlent sose veszek fel.
2020. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Magántelefonszám?


Mostanában engem is naponta 3-szor felhívnak "Magántelefonszámról"....

2020. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

nem tudom. ennyi jelenik meg: Nincs hívóazonosító.

Munka miatt vettem fel, hátha csak nincs beállítva nekikvagy mi de ez már gyanus..

2020. okt. 27. 18:36
 5/33 A kérdező kommentje:
most is hívott, de most sikerteeln volt a hívás..
2020. okt. 27. 18:45
 6/33 A kérdező kommentje:
utána 2x egyszer felvetem és megint a csattogás, de mostmár mintha olyan mintha valaki a billentyűzetet verné idegből..töbvet nem vettem fel. miez?
2020. okt. 27. 18:51
 7/33 A kérdező kommentje:

na úgy néz ki abba hagyta..

tényleg fura volt. híváslistámon 5x szerepel ez az ismeretlen hívó. sszerintem tuti nem ilyen marketinges izé tudjjátok ahol zenét is kapcsolnak, hanem mintha valaki direkt ilyen idegesítő hangokat adna, mint az olló csattogás, néha mintha iylen mérges nyögéseket is hallottam volna. senkivel nem vagyunk rosszban ezért furcsálom.

2020. okt. 27. 19:17
 8/33 anonim ***** válasza:

"mintha iylen mérges nyögéseket is hallottam volna"


Hinnye!

2020. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Azért remélem mondtál pár szépet, ami most felkerülhet youtubera!
2020. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

9..persze pont ilyenkor a youtubue járna az eszemben.

amúgy aba maradt és ma se keres szerencsére

2020. okt. 28. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!