Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én Apple szakértő segítségét...

Csilla0412 kérdése:

Én Apple szakértő segítségét szeretném kérni!Lecseréltem a 7-es Iphonom 11-esre.Az új telefon állandóan,kb 5 percenként a beállításokban kéri az Apple ID jelszavam és idegesítő.Régi nem kérte sose.Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 19:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%

tudnunk kéne, hogy miért kéri?

használtan vetted a 11-et?

van elég egyenleg a kártyádon ami a fizetéshez van kapcsolva?

2020. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
És, miért nem írod be?
2020. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%

Hát igen az a nagyon stabil, nagyon király felhasználói élményű ájfón. Nekem is 5 percenként kérte az apple ID-t, és el sem fogadta hiába megadtam, és tényleg azt adtam meg. Ezután már nem is foglalkoztam vele, ott egye meg a bánat gondoltam. Ja, a másik meg, hogy a tárhely miatt folyamatosan rinyált, hogy betelt, a durva az, hogy nem is töltöttem rá szinte semmit, de még miután a fotókat töröltem végleg, meg néhány alap appot is, azután is ugyanennyi maradt a tárhely, egy megával nem több.


Na itt döntöttem el, hogy többé azt a moslék rendszert nem használom és nem is hiszel senkinek, aki nyálcsorgatva dicséri, hogy mekkora jó.

2020. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Ja az meg a bónusz, hogy bekapcsoláskor fél óráig az alma logót kell bámulni. Egy kávé lefő mire betölt ez az ultragyors, hiperszuper, hardverre optimalizált, hosszú támogatottsággal bíró, ultra biztonságos rendszer...
2020. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Morzsi007 ***** válasza:
84%

Persze Pityu. Te egy anlfabéta vagy az meg nem iphone volt.

Én használtam úgy, hogy 0 mb szabad tárhely volt rajta, nem rinyált, nem akadt.

Az apple id-t be kell írni, valami kimaradhatott a hitelesítésnél vagy nem tudod a jelszót.

2020. okt. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Morzsi007 ***** válasza:
0%
Előttem szólónak írtam a választ, nem a kérdezőnek.
2020. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
15%
Én sose értettem amúgy ezeket a szerencsétleneket. Hadd legyen már jogom sz.rnak tartani valamit, ami szerintem az, nehogymár más névtelen senki mondja meg, hogy milyen véleménnyel lehetek róla. Szerintem egy hulladék rendszer, mert ezerszer több korlátja van, mint egy Androidnak, hányhatnékom van, hogy évek óta ugyanazokat a széleinél lekerekített monoton ikonokat kell bámulnom a kijelzőn, nem szabhatom testre stb. Nem tudok kivülről egy kicseszett appot rátenni, csak az áruházból. Én telibe f.som, hogyha másnak tetszik, nem kezdek el nekiállni rinyálni egy ilyen noname oldalon, hogy márpedig neked az androidod kell szeretni, és nincs igazad, ha szted ez nem jó. Nem tok mást mondani, mert nekem ez volt a tapasztalatom. Meg mi az hogy analfabéta?? Ehhez eleve nem kell érteni, mert analfabétáknak lett tervezve, akik rinyálnak az android miatt, hogy lassú, mert annyit nem értenek hozzá, hogy tartsák rendben 2-3 havonta egyszer a rendszert
2020. okt. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Morzsi007 ***** válasza:
31%

Megint itt vagy te nyomorék a 3 napos regisztrációddal.?

Te minek fikázod, fizetnek érte h.lyegyerek. Az androidot senki nem fikázza pedig egy sz@rabb rendszer, ezt mindenki tudja a sok buggal, optimalizálatlanságàval meg az idétlen hibaüzeneteivel.Persze, hogy tudnának jót csinálni, mikor 50 fajta SoC-ra írják a szoftvert. Mégsem foglalkozik vele senki főleg az iphone tulajok, de van egy két senkiházi android lúzer, mint te is, aki folyamatosan szidja az applet. Ez nem az android hibája, hanem az emberi tudatlan, elmaradott, suttyó gondolkodásé.

Te névtelen senki vagy sz@rházi, én legalább névvel vagyok itt.

A kérdésre válaszolj, ha nem megy húzz a plcsába.

2020. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

"Hadd legyen már jogom sz.rnak tartani valamit"

jogod megvan hozzá. én is nagyon-nagyon sok dolgot tartok annak.

de ahhoz nincs jogod, hogy minden kérdésnél telesírd az értelmetlen válaszaiddal az oldalt.

Kértelek már, hogy pontosan írd le egy listában hogy mi az amit sz.rnak tartasz az iPhoneban!

Ha értelmesen, megfelelő stílusban el tudnánk vitatkozni a dolgon, még talán meg is kedvelmnélek.

Csinálj egy kérdést aminél ezt meg tudjuk vitatni!

Tudod én úgy csinálom a válaszolást itt a gyakorni, hogy ami kérdést nem tudok megválaszolni azt tovább tekerem. Ha droidos kérdés va, már görgetek is tovább, mert úgysem tudok rá válaszolni, és trollkodni meg nem menő, úgyhogy passzolom a kérdést. Sőt még olyan is volt, hogy kigugliztam egy srácnak hogy mit kellene csinálnia, mert nem segített neki senki.

nyugodtan lehet véleményed, de azt tartsd meg a kis barátaidnak - ha vannak egyáltalán.


Szépen kérlek hagyj minket békén! Menj fortnájtozni, vagy poreszt nézni, vagy kerékpározni, még nincs hideg hozzá, mindegy mit, csak a fölös energiáidat, frusztrációidat máshol vezesd le!

Köszönjük!


Jó látni hogy más is reportolja a válaszaidat, azt viszont nem, hogy a modik nem raktak még ki.

2020. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%

#8 szép neved van morzsika. Névvel van fent elkezdi. Vicc az egész gyerek. :D


Ideges vagy morzsika kutya? Vörös a fejed?


Az apple felhasználók ennyire kétbites csődök? Ezek szerint igaz az az állítás, amit értelmiségiek is szoktak felhozni, hogy az apple termékeket kevésbé értelmes emberek gyakrabban használják, mint androidot. :D

2020. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!