Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy az új iphonehoz...

Igaz hogy az új iphonehoz semmilyen töltőt nem adnak?

Figyelt kérdés
Ha veszek egyet és lemerül akkor sehogy sem tudom feltölteni? Mert az androidos töltőfejjel nem kompatibilis. Iphone-om meg sosem volt.
2020. okt. 29. 10:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Jó, ezek szerint fingod nincs hozzá, hogy egyik se jó az új iphone-hoz, mert usb c végű töltőfej kell...
2020. okt. 30. 06:24
 22/30 Alex Fly ***** válasza:
43%
@21: neked nincs fingod sem... Attól, hogy neked nincs, még másnak lehet. És ha nincs, akkor nem tudsz venni?
2020. okt. 30. 12:03
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

USB-A - lightning kábellel is lehet ám tölteni az iPhonet... és olyan töltő csak van otthon.

lehet úgy spórolni hogyveszel egy USB-A -Lightnint utángyártott MFi kábelt... az jóval olcsóbb mint egy töltőfej.

2020. okt. 30. 12:07
 24/30 Alex Fly ***** válasza:

@24: látom, kedves névtelen konnemttársam, van némi hiányosságod a vitakultúra terén...

De azért lehet, hogy hasznosabb lenne, ha a jelzős szerkezetek helyett inkább azt fejtenéd ki, hogy szerinted miért is jó az, ha a telefon mellé kötelező jelleggel megvetetnének mindenkivel egy töltőt is ahelyett, hogy csak az veszi meg, akinek szüksége van rá...

2020. okt. 30. 13:32
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

Ember, ténleg ennyire alacsony értelmi szinted van? Véletlen nem töröltem még a kérdést a listából, ezért sajna láttam a válaszod még. Nem bírod felfogni azzal a nagyon kevés és nagyon kis kapacítású agyaddal, hogy ÍGY IS ÚGYIS VENNED KELL TÖLTŐFEJET, mert nem jó hozzá a régi, és gépen se töltöd fel, mert vagy nincs is c-type rajta, vagy ha van is, 3 óráig tölt kb?

MEg tényleg nem fogod fel, hogy nem a külön megvevéssel van a baj, hanem az elvekkel?

Őszintén megmondom, ennyire mély értelmi szinten lévő emberrel nagyon régen nem vitatkoztam, éppen emiatt. Hiába térdelnék le előtted, és a létező legmélyebb tisztelettel magyaráznám neked el, akkor sem jutna el az elmédig semmi. NA töröltem a kérdést, ennél többet nem akarok szörnyülködni az emberi értelem mélységein.

2020. okt. 30. 14:49
 26/30 anonim ***** válasza:

Aki úgy írja a "megvétel" szót, hogy "megvevés", annak nem számít a véleménye.

Csóközön!

2020. okt. 30. 15:04
 27/30 anonim ***** válasza:
62%

"ÍGY IS ÚGYIS VENNED KELL TÖLTŐFEJET, mert nem jó hozzá a régi,"

de jó hozzá ha a régi is USB-C-s! :D

(az enyém például az)

és ahogy már mondtam a régi kábellel is lehet tölteni az új készülékeket is

én az iPad Air-emhez kapott tötővel és kábellel töltök mindent 6 éve.

az előző 3 telefonomat úgy adtam el, hogy még rajta volt a fólia a töltőn, nem használtam.

2020. okt. 30. 15:42
 28/30 Alex Fly ***** válasza:
62%

@25: tehát még mindig magas...

Ha azt kérdeznéd, hogy miért type-C kanócot mellékelnek hozza, azt még megérteném (egyébként valószínűleg az az oka, hogy az újabb MacBookokon is csak ilyen port van, hagyományos A-típusú nincs)

Mondjuk az igazi kérdés az, hogy miért szívatja az usert a lightninggel, amikor vannak a mobiltelefonokon szabványos megoldások is...

De ennek már nem sok köze van ahhoz, hogy nem vagy kénytelen mindenáron egy töltőfejet is vásárolni a telefon mellé...

2020. okt. 30. 16:40
 29/30 anonim ***** válasza:
33%
Az Apple helyében a 13-mas szériát doboz nélkül, nejlon zacskóban kínálnám. Töltő, füles természetesen nem járna, sőt még az IOS rendszerért is elkérnék 40 ezret. A telefon árát pedig felvinném fél millára. Úgyis megvenné a sok hülye. Ezek mindenhez tapsolnak.
2020. nov. 1. 05:37
 30/30 Alex Fly ***** válasza:
@29: hát az iOS-ért ma is fizetsz minimum ennyit...
2020. nov. 1. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!