Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei y6p (2020)telefonomon...

Huawei y6p (2020)telefonomon be lehet állítani valahogy hogy a gmail-t mint alkalmazást tudjam használni, vagy ez az újabb huaweieknél lehetetlen?

Figyelt kérdés
Tehát nem úgy hogy mindig webes felületről nyissa meg, hanem alkalmazásként. Meg hogy a felhőből tudjak adatokat szinkronizálni. Bocs,ha sületlenségeket hordtam össze, de nem igazán értek hozzá.

2020. okt. 29. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom megfelelően tájékozódtál, hogy ezen a telefonon semmilyen Google-alkalmazást nem lehet használni (mókolás nélkül).


[link]


Töltsd le innen, hátha működik. Próba szerencse. Ha nem jó, letörlöd.

2020. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Ha a mobilodon nincs GMS, akkor nem fog menni...Esetleg másik levelezőkliens nem jöhet számításba? Ha nem jön be a gyártói app, akkor biztosan találsz olyat, ami a GMailre hasonlít (ajánlani nem tudok, én a K9-et használtam, de az kissé más stílusú)...
2020. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!