Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék iOS-re váltani. Két...

Szeretnék iOS-re váltani. Két telefon között viszont nemtudok választani. Tippek, hasznos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

iPhone XS ; és 11 Pro között vacilálok.

Ami nekem fontos, az akksiidő.

Nem játszom rajta, közösségi médiát használok, viszonylag sokat navigálok, és telefonálok.

Minden tesztet amit végignéztem, a 11 Pro jött ki győztesen -battery drain tests- ; viszont ott mindig volt valamiféle játék is, amit ugye én teljesen kihagynék.

Szerintetek?


Árak: 256GB-os XS : 278.000

64GB-os 11 Pro: 317.000



2020. okt. 29. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

11 Pro


Nekem jól bírja, bár játék nulla, nekem nem arra kell.

2020. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem 11 pro van és a 8+ után nagyon jó akksiidőket kaptam.

bár én sem játszom. csak kicsit. a játék az zabálja az akksit, úgyhogy ha csak játékra kell akkor majdnem mindegyt mit veszel.


de általánosságban a 11 pro akksija nagyon jó.

minap volt egy komoly tesztem, reggel 5-tól este 11-ig navigálás, fotózás (cirka 500 kép) és a többi mindennapos dolog mellett is kibírta estig bőven.

2020. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan, most XS-em van, de ha ismét választanom kellene, akkor a 11 Pro-t venném.

Az akksija jobbnak bizonyul, hisz valamivel nagyobb, mint az XS-é, ezért az üzemidő is jobb.

Bár, az XS is képes jó üzemidőt produkálni. Ha kicsit intenzívebben használom, akkor is megvan az 1, maximum 2 nap, ha lazábbra fogom, akkor akár 5 napot is kibír.

2020. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettő közül egyértelműen 11 Pro.
2020. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!