Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy apple éri meg...

Samsung vagy apple éri meg jobban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval már 8 éve nyüstölöm az androidot és több próba után megtetszett nagyon az ios.


Igazából a kérdés is azért merült fel bennem mert sokáig volt használt ajándékba kapott samsungom amiket mindet legalább 2 de volt amit 3 évig is nyüstöltem és sose volt bajom velük.

Az utolsó s7 edge volt és az első ami szervízbe került de alkatrész hiján vennem kellett más márkát és innen indult az évente/fél évente cseréltem telefont mert nem jött be.


Most ott vagyok hogy végre rendes flagship mindenbe tökéletes telefont tudok venni de gondolkodom,hogy térjek vissza a samsungohoz az egyedüli androidhoz ami régen tetszett(de mostanra más) vagy megérné kipróbálni az iphonet?


Nem tudom mennyire számít: Minden kiegészítőm amim van/venni tervezek samsung(watch,buds stb)

ha pontosabb telefon típus kell pedig akkor note20,s20 vs iphone 12 az alanyok.


Legnagyobb zavaró tényező, a samsung 2 éves szoftver támogatása az iphoneokkal szembe emiatt is választanék abból csak idei modellt.



2020. nov. 3. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez a választék, akkor iPhone. Nekem Samsung soha többé nem kell.
2020. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

hány évre tervezel telefont? ha 2 akkor tök mindegy, hogy 2025ben támogatni fogják még az iphone 12t vagy sem :)


Lényegében ezek a samsungok már kb annyiba kerülnek, mint az apple.


Ha kiakarod próbálni az iost, akkor apple, ha jó az android és maradni szeretnél, akkor a samu.

2020. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy átlagfelhasználónak "olymindegy". Aki igazán kiakarja használni az android nyitott lehetőségeit, az alapból nem vesz iPhone-t, de még Samsungot sem.
2020. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettő közül nekem inkább az iPhone akkor már, pedig nem vagyok almás... de a magam részéről bármit előbb választanék, mint a samsungot.
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az iPhone mindig is túlárazott volt, de a Samsung is az manapság. Nekem egyik se kellene. Nekem utoljára 10 éve volt Samsung, az egy vacak volt. Azóta volt LG és Huawei. Ha újat kell majd vennem pár év múlva, akkor talán Xiaomi lesz, mert ugye a Huawei-t kinyirta Trump.
2020. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!