Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatás miatt új telefonszám...

Zaklatás miatt új telefonszám lehetséges?

Figyelt kérdés

Helló.

Október 23-a óta folyamatosan hívogat egy ismeretlen szám, kezdetben azonosítatlan hívó volt kiírva most meg ismeretlen szám, de felismerem és egyértelműen ugyanaz a személy. Párszor felvettem és valami lány hangja volt, volt amikor motyorogva beszélt, hiába kértem beszéljen értelmesen. És egy nap általában 6x hív és percenként szinte egy huzamban. Hiába nyomom ki, egyből hív. Voltak napok mikor nem hívott. Tegnap volt a legtöbb hívás, 6x hívott. Egyszer felvettem és félretettem, majd megunta lehet és letette. Már nagyon zavar, főleg a tudat, hogy valamiért valakinek meg van a számom és direkt zavar. letiltani se tudom, mivel semmi számot nem jelez ki. Rendőrséghez csak végleges megoldásként akarok elmenni, mert akkor kitudja bírósághoz is kellene mennem, vagy kitudja meddig tart. Hogyan és hol lehetne új telefonszámot kérni? Szeretném, ha ez a mostani amin zaklat az örökre megszűnjön. Egyszerűen nem tudom felfogni, honnan bánatból találta meg a számom, sehol nincs kinnt semmilyen internetes portálon. Mit tegyek?



2020. nov. 14. 06:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szolgaltatod. Sajnos mi nem látjuk a szerződésedet de benne van minden. Ha nem akarsz olvasni a legjobb ha felhívod és elmesélik
2020. nov. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

"Egyszerűen nem tudom felfogni, honnan bánatból találta meg a számom, sehol nincs kinnt semmilyen internetes portálon. "

A számok 0-tól 9-ig? Ezt általános iskolában tanítják.

"Szeretném, ha ez a mostani amin zaklat az örökre megszűnjön."

Az nem a te dolgod.

" Hogyan és hol lehetne új telefonszámot kérni?"

Ahonnan a mostani is van, oda menj.

2020. nov. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Veszel egy újfeltöltős sim kártyát, bármelyik tesco, auchan, media markt, benzinkutak, posta stb helyen.

Ha előfizetéses vagy, akkor szolgáltatónál új számmal kéred az előfizetésedet.


De, aligha megoldás az új szám.

Ha akarja, az új szám is kideríthető, azon kívül sok macerával jár, mire mindenki átírja a másik számodat. Tapaszalat.

2020. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Tiltsd le az ismeretlen számok fogadását

Probléma megoldva

2020. nov. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4.azt hogy oldhatom meg? nem vagyok otthon a témáan sajnos. iphone
2020. nov. 14. 06:57
 6/22 A kérdező kommentje:
3.szerencsére nincs sok ismerősöm, barátom akiktudják a számomat igy nem lesz gond :D..max 4en tudják
2020. nov. 14. 06:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni, hogy tiltsd az ismeretlen számokat. Egy ideig tiltod, aztán pl fél év után oldod a tiltást, hátha megunta.

Iphone-on is biztos lehet, én asszem Samsungon tiltottam, a sok biztositós hívás miatt.

Akár a szolgáltatód is tud segíteni, pl Telenor boltba besétálsz és megkérdezed.

2020. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
az lesz de visszahívni detudom,se smst írni neki hogy hagyjon békén mert semmi szám nem található, így nehéz lesz letiltani. először nincs hívóazonosító volt most már ismretlen hívó...
2020. nov. 14. 07:05
 9/22 anonim ***** válasza:

[link]


Nem értek az iPhoneokhoz de a gugli a barátod.

2020. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
google nem a barátom, és áátolvastam márde nem lettem okosabb...nincsilyen lehetőség atelómon, nemvagyok hülye..
2020. nov. 14. 07:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!