Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy legyen internet a telefonomon?

Figyelt kérdés
Bocs a buta kérdésért, de teljesen laikus vagyok ebben. Itthon a vezetékes internetet használom Wifi-n keresztül a telefonomon, de azért hogy lehet megoldani hogy legyen rajta net akkor is ha elmegyek itthonról?

2020. nov. 16. 12:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát szeretnék rajta internetezni akkor is ha elutazom valahová. Két feltöltőkártyás SIM kártya van benne, nincs havi előfizetésem egyik telefontársaságnál sem, az gond lehet?
2020. nov. 16. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mobilnet a kulcsszó.
2020. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

venni kell hozzá mobilnetet

vannak olyanok, hogy minden hónapban fizetsz érte és így mindig lesz neted (ez olyan 1000-2000 Ft körül van a Telenornál attól függően, hogy mennyi internetet szeretnél)

ha csak néha van rá szükség, akkor érdemes lehet nem megújuló, hanem egyszeri szolgáltatásért fizetni, ebből van napi és heti felhasználású, itt is különböző méretű internetes ajánlatok közül lehet válogatni (de ha gyakran kell, akkor a megújuló kedvezőbb)


legegyszerűbben meg úgy tudod ezeket elérni, ha letöltöd az alkalmazást a telefonodra és onnan már csak néhány kattintás

2020. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be szolgáltatóhoz, vagy hívd fel őket. Ott tájékoztatnak, elmondod hogy mire kellene, meg kb hogy mikor (mint ahogy az egyik válaszoló is mondta, hogy rendszeresen, vagy csak alkalmanként) és annak fényében ajánlanak egy mobilnet csomagot. De a szolgáltatód weboldalán is nézelődhetsz hogy mire lenne szükséged. De legjobb a személyes vagy telefonos kapcsolat. Lehet tudnak ajánlani kedvezőbb csomagot, vagy valami promóciós ajánlatot.

Nekem pl olyan csomagom van, hogy korlátlanul internetezhetek, kivéve videó és közösségi média megtekintéseket, arra van 2giga netem, mellette belföldön bármelyik szolgáltatói telefonszámot (kivéve ugye az emelt díjas számokat) ingyen hívom, korlátlan ingyen sms belföldön. Meg külföldre is van x limitem ingyenes hívás és sms téren, de azt már nem is tudom, hogy mennyi. Ez így kompletten egy 3000ft-os csomag fixen. Ez is ugyan ilyen egyedi személyes ajánlat volt a részemre. Volt mikor össze hoztam 1 hónap alatt 20 giga adatforgalmat, de akkor se voltam korlátozva, szóval tényleg tetszik a dolog.

Emiatt is mondom, hogy jobb ha szolgáltatónál érdeklődsz, mert lehet tudnak jobbat mondani neked, főleg ha már esetleg pl platina kártyás ügyfél vagy.

2020. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Bemész a telefonszolgáltatódhoz, és kérsz egy előfizetéses mobilinternet csomagot. Egybe van hívással meg SMSel. Rendes csomag. Légy figyelmes, mert a legtöbb csomagban korlátozva van mennyi adatot használhatsz(mennyit használhatod a netet).
2020. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!