Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha internetezéskor egyszerre...

Ha internetezéskor egyszerre be van kapcsolva a wifi és a mobilnet is akkor fogy-e a mobilnet vagy csak a wifit használja a telefon? Mi értelme mindkettőt egyszerre bekapcsolni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A Wifit használja. Semmi értelme bekapcsolni a kettőt egyszerre. Vagyis akkor igen, ha megszakad a wifi kapcsolat, akkor át tudjon egyből térni mobilnetre, de amúgy más nem.
2020. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Az elso rosszul tudja. Ha a mobilnet be van kapcsolva, mindig azt hasznalja.
2020. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
mindketten rosszul tudjátok :D
2020. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
#2 Érdekes, amíg az én telefonom wifi közelében van, addig a wifit, majd ha eltávolodok, mobilnetet használja.
2020. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 menta34 ***** válasza:
87%

A második rosszul tudja :) Ha van net a wifin akkor azt használja.

Amúgy elég egyszerű, pl. nálam (Huawei) ha megy a mobilnet akkor van "4G" a mobil jelerősség mellett, ha nem akkor nincsen - és persze a wifi erősség meg ott van, sőt a wifi ikon mellett jobbra van fel-le nyíl is csak eohadt apró.

Én mióta megvan a telefon nem kapcsoltam ki a mobilnetet rajta, egy kivétellel, amikor átléptünk Svájcba :)) de az ugye más.

2020. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
A telefon automatikusan a wifit használja, kivéve akkor ha be van kapcsolva a WiFi+ (Huaweien így hívják, legalábbis), mert annál magától válogat, hogy mindig az erősebb/gyorsabb hálózaton legyél.
2020. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

#2-t ne bántsátok, szerintem iPhoneon ez tényleg így van.

(Javítsatok ki, ha mégsem)

2020. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem, ájfónon sem így van. a wifit használja ha az be van kapcsolva.

viszont van egy olyan funkció ha a wifin nincs kapcsolat akkor átvált mobilnetre. de ez az átváltás is kikapcsolható.

2020. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szóltam. :D
2020. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én telefonom is úgy müködik hogy ha wifi van a közelben akkor föleg az itthoni akkor egynél átvált wifire ,és azt használja nem a mobil netet,de ha szakadozik akkor átvált mobil netre.
2020. nov. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!