Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X nem frissül, na de...

Iphone X nem frissül, na de miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amint azt fent is írtam egy Iphone X-ről lenne szó. A készüléket használtam vettem, most lesz két éves, nálam pedig fél éve van. Mivel ez volt az első Iphoneom ezért sokáig tartott mindent is tudni róla na meg hogy mit hogyan kell. Viszont hiába kapcsolom be az automatikus frissitést, az mégsem sikerül neki soha. Próbálom “manuálisan” is, de akkor annyit ír ki, hogy “Az Iphone frissítése sikertelen volt, mert Ön nem kapcsolódik internethez”. Valakinek valami ötlet esetleg? Előre is köszi, sokat segítene. :)

2020. nov. 16. 23:41
 1/4 Overgame58 válasza:
0%

Én tudom a megoldást....

....

Vegyél újat, amúgy is egy IPhone-t nem használtan kell venni. Ha elavult a rendszer, nem lehet frissíteni és nem érzékeli a netet akkor az már semmire nem használható.


Ha új telefont veszel akkor ne Apple terméket vegyél hanem Samsungot vagy Nokiát. Azok sokkal strababíróbbak mint az IPhone

2020. nov. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Az utolsó félrebeszél. Fogalma sincs az iphone-okról, Nokia-t emleget, hol él, szatyorba?

Itunes-on keresztül próbáld a frissítést.

2020. nov. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ketteske, köszönöm! Egyeske, volt már pár telefonom, messze ez a legjobb még akkor is ha soha többet nem tudnám frissíteni. Érzékeli a netet, azzal semmi baj, csak akkor írja ezt ha fríssít, ezen kívül az ég egy adta világon semmi problémám vele, sőt mi több soha nem lesz már iphoneon kívül semmi más telefonom. Az ITunest pedig megpróbálom, köszi! ;)
2020. nov. 17. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Attól, hogy neked csak azokra a szutykokra telik, nem kell másokra is ráeröltetned. 🤣🤣
2020. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!