Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Realme...

Mik a tapasztalatok a Realme vagy Oppo telefonokról ?

Figyelt kérdés

Valóban vannak olyan jók mint a Xiaomi csak utánuk nehezebb berobbani vagy inkább a felejtős kategória ?

Realme 6/Pro és Oppo Reno 4 Z között vacillálok.


2020. nov. 17. 02:24
1 2 3 4
 1/34 GepEpito ***** válasza:
9%
A kérdezőnek egy jó tanács: Ismeretlen márkát soha. Ha ezt a három szót megjegyzed, akkor nem fog pénzes csalódás érni. Természetesen a Xiaomi márka is ebbe a jött ment márkába tartozik. Ha veszel telefont és van pénzed akkor iphone. Ha nincs akkor samsung. Az összes többi kukkancs.
2020. nov. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Jó nagy baromságot írt az 1-es, huawei p9 lite-om van és már 3.éve használom, érdekes se ájfón, se samsung csak egy kínai "vacak" és mégse "kukkancs".
2020. nov. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Az egyes csak egy almanáci. Nettó hülyeség amit írt. (Valószínűleg fogalma sincs kiknek készül az Iphone...) Xiaomi és az abból kivált Redmi ár/érték arányban messze a legjobb a piacon.
2020. nov. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 GepEpito ***** válasza:
8%

baromságot írtam? Így most levegőbe ezt írtad és azért mert azt hiszed hogy kis hüjevagyok és a másik meg hogy almanáci vagyok. Az első írónak egyet üzennék. Remélem hogy véletlenül valahogyan lesz lehetőséged arra hogy két-három napig használj egy iphone telót. Utána (és ezt szó szerint értsd) hányingereg lesz az összes többi telefontól. DE most itt megköveznek engem otthon de a samsung az egyetlen egy olyan telefon amitől elélvezek. Annyira szépen néz ki hogy hogy le a kalapom. Természetesen az alma hát.. egy picit ráver na de mindegy. És drága kettő kommentező, nézzétek meg ezt a videómat, csak nektek készítettem, azért hogy lássátok hogy én nem csak a levegőbe beszélek: itt a link: [link]

És még annyi hogy a videótól függetlenül nekem nem kell drága telefon. Most is egy iphone se van, mondjuk ebből kettő :) tehát nem 600 ezres telefonom van, pedig jelen pillanatban akár kettőt is vehetnék belőle. És a videóban láthatjátok a monitoromat és a gépemet is. Össz visz negyed milka volt együtt. Miért? Mert hányingerem van a mai játékoktól, a nett köteles játékoktól. Ezért nem kell nekem 1 milkás gép, nem használom ki. A battlefield 1942-vel még 80 éves koromban is játszani fogok, tökéletes, mint a GTA San Andreas, s mint az IPhone :))

És az utolsó kommentezőnek: kiknek készül az ihpone? Erre kíváncsi vagyok. A videó után remélem elhiszitek amit most mondok. Nekem úgy hat ihpone volt eddig. De a lényeg hogy volt poénból (videókért) vettem egy pár telót, hogy meddig bírják a gyűrődést... A kis kalapács mindig túl járt az eszükön XD

2020. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősi körömben van akinek iphone-ja van, volt a kezemben, valahogy nem éreztem azt az érzést, hogy hű, nekem is ezentúl csak ilyen telefon kell, semmi más.
2020. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 GepEpito ***** válasza:
10%
nem nem. Ne egy pár percig legyen nálad hanem egy pár napig, egy hétig. Most erősen de olyan mint ha lenne egy szorgalmas... titkárnőd. És természetesen ez mellet a teljesítménye sem utolsó.4k 60fps, 1080 meg 240!!fps! És én telefonon csak a sakkot játszom de poénból még pár hónapja felraktam a cod-ot és max beállításokkal ment tehát van kakaó benne. Ha van az egyik ismerősödnek egy se vagy jobb telója, nézd meg hogy milyen videókat készít és le fogsz ülni,utána ketté töröd a mostani telódat. Tehát ezért ne bántsuk az iphone telót. az ötös hát öhhöm volt, a hatos hát öhöm azt utána helyre kupálódtak minden tekintetben.
2020. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%

A videódnak melyik részéből derül ki, hogy nem a levegőbe beszélsz? Mert nekem annyi derült ki, hogy rendet kéne rakni az asztalodon :D

"4k 60fps, 1080 meg 240!!fps!"

Az már döfi! Kíváncsiságból megnéztem, melyik telefonok tudnak 8k-ban videózni, hát iPhone egy darab sincs köztük, Xiaomi viszont igen. Akkor ez most hogy van?

2020. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy törném ketté a mostani telómat,mert az iphone ilyen olyan csilli-villi videokat tud rögzíteni, eleve nem érdekel a videózás, inkább a fényképezés, arra pedig tökéletes a milcem. Egyébként már rég lejöttem erről a témáról, hogy hű, mit tud a telefon, milyen videót, milyen fényképet készít. Alap dolgokat tudjon, normálisan lehessen vele telefnálni, legyen rajta gps, internet, aztán nálam ebbe ki is merült a telefon kérdés. Ezt tudja hozni egy 50-60 ezres kínai "kukkancs" telefon is. Fényképezésre ott a fényképező,játékra ott a pc.
2020. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 GepEpito ***** válasza:
7%

:D a rend a lelke mindennek, ezért nincs lelkem :) És drága kommentező. Ott van a kezembe a kis telefonom az ihpone se. Mi kell még? Ott a pénz meg azért van hogy az első író megnyudodjon. Tehát a legujabb ximaotlalalal telefonom is lehetne de ezt hiába íróm le nektek. Ha van olyan emberi ismerősőtök aki már egy pár éve vagy alapból mindig is ezt használt (na jó...2007 óta:) akkor kérdezzétek már meg őt. Én meg sem tudom fogalmazni ezt az ihpone dolgot. Aki használja az tudja hogy miére gondolok. Annyira jó és nem csak külsőleg hanem kényelmes használni, élvezet vele írni. Én imádom. De mondjuk azért én is tudom hogy a határ. Én örülök a 4k-nak. De azért nem kell húsz kamera, hát nem vagyok én fotós. Csak legyen benne valami ami kinyomtatható fotóminőséget elér azt kész.

És drága legutóbbi író. 8k? Tudod mennyibe kerül egy 8k tv vagy monitor? 600tól indulnak az árak, 20-30 millióig. Ne má. Ha megdöglenék se vennék ennyiért semmit sem még autót sem. Ez nagyon sok pénz ám. Ezért már egy sportautót kapok. Tehát: untig elég a 4k. Én mindösszesen a sebességet növelném fel. 10 millió másodperc értékre hogy fényt is fel lehessen venni vele. De ezt egymillió év múlva lesz, addig meg a csontjaim sem lesznek már meg.

2020. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 GepEpito ***** válasza:
21%
"Fényképezésre ott a fényképező,játékra ott a pc." neeeeem. Szerencsére neeeeeem. Szerencse hogy az óriás cégek is azt mondják erre hogy neem. Pár év és nem asztali pc, konzol, tv, dvd, általános fényképező, szkenner, stb. Mind egy lesz. Egy egység. Telefon. A kivetítős részt már rég óta meg van oldva, tehát viszlát tv. A teljesítmény még csak most kezd kakaóra váltani. Fényképezni meg már rég tudják azt a szintet mint egy átlagos gép. De ha neked a telefon csak telefonálásra kell, vegyél egy 3310 telefont. Még önvédelmi eszközként is tudod használni. Elég csak elővenni...... :D
2020. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!