Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvittem javittatni a telefono...

Elvittem javittatni a telefonom. Nem indult be. A javítók megnézhetik az adataimat, képeimet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Persze:D
2020. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem foglalkoznak ilyenekkel, elhiheted.
2020. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer volt munkatársamnak vittem egy pendrivon egy igo programot. Előtte mindent letöröltem róla.Semmi bizalmas, intim dolog nem volt rajta egyébként.Eldicsekedett vele, hogy programmal helyreállította a pendrive tartalmát, hogy megnézhesse, hogy mi volt rajta.
2020. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod törölni, akkor vagy kidobod a telefont, vagy belenyugszol.

Legközelebb rakjál bele picike sd-t, arra dolgozzál, és azt kiveheted, mielőtt átadod valakinek.

Még jobb, ha egy k* kompromittáló képet sem tárolsz a telefonodon...

2020. nov. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem kompromitáló fotókról van szó, hanem személyes fotók és adatok, amik nem tartoznak senkire. Meg egy csomó telefonszám... De gondolom, egy ilyen javítót sem érdekel ez annyira, hogy kutakodjon
2020. nov. 17. 12:05
 6/17 anonim válasza:
Igen. Nálunk pl. ezért tilos javíttatni, ha elromlik, akkor darálás.
2020. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A telefonszámaid, személyes fotóid senkit sem érdekelnek. Ha nincs rajta meztelen vagy más miatt gáz kép, akkor nyugodtan viheted.

Én mondjuk előtte kivettem az sd kártyát. Ami nem azon volt, azt másoltam gépre és töröltem. Hogy biztosan semmi se vesszen el.

2020. nov. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Morzsi007 ***** válasza:
58%

Én soha nem vittem szervízbe a telefonomat. De, ha vinném, akkor a jelkód nélkül mihez férne hozzá a szerelő?iphone-ról beszélek. Nincs sd kártya. Kérdezem minden provokáció nélkül. Androidnál nem így működik, hogy kéri a jelkódot, anélkül semmihez sincs hozzáférés?

Milyen telefonja van a kérdezőnek?

2020. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

"Nem kompromitáló fotókról van szó, hanem személyes fotók és adatok, amik nem tartoznak senkire."

Apa úszik, apa napozik, apa sört iszik, anya úszik, anya napozik, anya főz, gyerekek úszak, gyerekek napoznak, gyerekek bicikliznek.

Ja, ez súlyos kockázatot jelenthet ha kiszivárog.

"Meg egy csomó telefonszám... "

Ja, Anya, Apa, Főnök, Pisti mobil, Kálmán bácsi vezetékes, Zsuzsa 70-es, Utánfutó kölcsönző, Kolibri Bár, Ne Vedd Fel, ezekre a számokra vadásznak a szervizesek.

2020. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
De hat a telefon feltölti a cloudba is ezeket , meg Amerikában is látják. Most a telefonos Józsi miért rosszabb mint Fat John ?
2020. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!