Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvittem javittatni a telefono...

Elvittem javittatni a telefonom. Nem indult be. A javítók megnézhetik az adataimat, képeimet?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 11:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9

igen, biztos a te telefonodben ez van :) nekem nem. Köszönöm a válaszokat.

Végül szereztem ismerőst, aki a cégnél dolgozik és mondtam neki, mire figyeljen.

2020. nov. 17. 18:54
 12/17 Morzsi007 ***** válasza:
70%
Miért pontoztatok le? Meg tudja valaki magyarázni, mégis hogyan tudnának hozzáférni a telefonhoz, ha le van zárolva, sd kártya nincs?
2020. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12: Ha le van zárolva, akkor hogyan javítják meg?
2020. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13

Miért kellene hozzá feloldva lennie?

2020. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Fizikai sérülés érte, pl ház csere, kijelző csere vagy akkumulátor csere esetében nem kell belépni a rendszerbe. Ha alaplap halt be és kap egy újat, csere után tiszta a telefon, nincs rajta semmi. A kérdezőnek nem kapcsol be a telefonja, itt hardveres probléma lesz. Ha fel is élesztik a mobilt, valszeg le van zárva a teló, szóval nem fognak látni semmit a tartalomból.
2020. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"mondtam neki, mire figyeljen"

Eddig volt a telefonod egy az ezerből. Ettől meg érdekes lett. :D

2020. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15

nincs zárolva, nem szokásom.

16

nem lett érdekesebb. Mondtam neki, hogy ne engedje senkinek hogy ide vagy oda belépje, legfeljebb ő. Viszont hamar megjavította, már vissza is kaptam.

2020. nov. 18. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!