Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11 pro max vagy Apple...

Iphone 11 pro max vagy Apple watch?

Figyelt kérdés

Adodott egy lehetoseg az eletemben, hogy a ketto kozul valaszthatok.

Telefonom jelenleg iphone 7plus. Tokeletesen mukodik, szeretem hasznalni, nem feltetlen gondolkodtam ezidaig csereben, de most megis feljott.

Szerintetek ér annyit (akar a legujabb szerias) apple watch, hogy azt valasszam a telefon helyett? Kivancsi lennek a velemenyetekre. Tegyuk fel, hogy az ar nem szamit a dontesben!

Mit mondanatok:)?


2020. nov. 17. 13:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
96%
Szerintem nincs sok értelme a watchnak, manapság mindíg ott van az ember kezében a telefon. A 11proval újabb 3 évig lesz egy jó megbízható telefonod. Ez az én véleményem.
2020. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a telefon.. ezek az okosórák csak egy újabb marhaság, aminek semmi értelme nincs, ráadásul a watch-ot töltheted kb naponta.
2020. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezt neked kell eldöntened. Ha watchot veszel, még mindig lesz egy iphone telefonod.
2020. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én a telefont választanám!!
2020. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a telefont vedd, én az ilyen okosóráknak nem látom az értelmüket (ami nem azt jelenti, hogy nincs nekik, de én nem tudnám mire használni).
2020. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

wow, mennyi valasz! koszonom, mindenkinek ment a zold pipa!

nyilvan nem “helyettem dontotok”, csak ugy alapvetoen erdekelt, hogy masok mit gondolnak.

Ujabban azt olvastam, hogy a sportolok nagy hasznukat veszik a watchnak, de mivel en nem uzok rendszeresen semmit, az a funkcio is kiesne...

2020. nov. 18. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kb csak ott van értelme, meg max ha olyan helyen dolgozol, ahol ugranak a telefonért, de óráért nem szólnak. Esetleg lte verziót venni, és telefon helyett hordani :D
2020. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én azt gondolom h az egyik egy telefon a másik meg egy óra

össze se lehet hasonlítani

ja de , mindkettő mutatja az időt meg az értesítéseket meg ilyen apróságok

2020. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
haha, ertem en:D igen tudom, kb ugyanazt tudja mindketto. csak mas a dizajn.
2020. nov. 21. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:

már hogy tudná ugyan azt a kettő? A watch egy kiegészítő..


amúgy ha ennyire akarod mindkettőt, akkor vegyél egy se 2020-at meg egy watch SE-t, kijön a 11 pro árából

2020. nov. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!