Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt be semmi videót a...

Nem tölt be semmi videót a telefonom, miert van?

Figyelt kérdés

Se instagrammon, se messengerem, se sehol. Egyedül tiktokon tölt be

Huawei p20lite


2020. nov. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad újraindítani?

Másik wifi?

2020. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Wifi vagy mobilnet?
2020. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mobilnetet nem próbáltam meg, de elég kevés van mert inkább wifit használok. A youtubeot es a netflixet se játsza le
2020. nov. 17. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasznalsz valamifele adblockert? Adguard vagy ilyesmi ? kapcsold ki ha igen es lehet megoldja (Ezek a DNS ek legtobbszor hoznak ilyen hibat :/ )
2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 GepEpito ***** válasza:
0%
várj várj, kitalálom. ó megvan. Itt a gond: Huawei. ,)
2020. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Na, pontosan ezért mondtam, hogy felesleges volt regisztrálnod. Képtelen vagy értelmes tanácsot adni.

2020. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 GepEpito ***** válasza:
0%
#6 há csak vicceltem. De érdekes tény azért hogy a macinál azért ilyen nincs? ah igen, csak véletlen..
2020. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GepEpito ***** válasza:
0%
Ez vajon vicces: néha megyek üzletekbe is és pl voltam az auchanba és ott szinte elkezdtem táncolni a nevetéstől. Nem tudtam magam vissza fogni, egyszerre akartam hányni és nevetni. Nem érdekel hogy ezt el-e hiszed, de kollégák odajöttek hogy most mi van. Hallod? ott voltam a telefonos részlegbe és látom hogy a Huawei vagy a xiaomi telefonok mellet ott volt egy fehér tábla hogy "a telefonokon semmilyen google szolgáltatás nem elérhető, mert a google letiltotta ezt a telefonmárkát" vagy valami hasonló üzenet volt.. lehet hogy még most is ott van.
2020. nov. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!