Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefon 60ezer forintig?

Használt telefon 60ezer forintig?

Figyelt kérdés

Számoljunk bolti áron 80 max 90 ezer forintot, használtan 60ért talán már lehet kapni ezt az árkategóriát. Melyik telefon éri meg a legjobban ebben az árkategóriában?

Az utóbbi pár évben nem követtem figyelemmel a telefonokat, annyit tudok hogy sokan a Xiaomi márkára esküsznek, de hogy ebből melyik szériát érdemes venni azt nem tudom (redmi/mi stb, plusz még ezeken belül is a sima, a Pro meg S alkategóriák).

Xiaomi Redmi Note 9 szériát néztem ki.



2020. nov. 18. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az ismert márkák közül újonann majdnem minden kategóriában a Xiaomi adja a legtöbbet a pénzedért, ár-érték arányban verhetetlen márka, és minőségre is nagyon jó!

A használt telefonok áraiban nem vagyok jártas, viszont a Xiaomi Poco X3 NFC a legbrutálisabb, illetve utána másodikként a Xiaomi Redmi Note 9 Pro is nagyon szuper, ráadásul mindkettőből a 128 gigás is kijön 90 ezerből, de amúgy egészen 100 ezer környékén a legjobbak, szóval ha használtan 60 körül találsz belőlük, akkor nyert ügyed, vagy esetleg 64 gigással mégnagyobb az esélyed ennyiért!

2020. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 9
2020. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Szerintem a Redmi Note 9S lesz a befutó. Ha jól tudom a Pro és az S között csak annyi a különbség hogy az előbbinek 64mpx-es kamerája van, míg az S-nek 48mpx-es. Ez nekem nem ér meg +10 ezer forintot. Illetve az S-ben NFC sincs, ez viszont kicsit érthetetlen számomra, hogy miért hagyták ki és sajnálom is. Note S-t már lehet kapni 60k körül használtan.

2020. nov. 18. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha gondolod, kompromisszum nélkül a Note 9 Pro-ból a 64 gigás már újonann is 72 ezernél kezdődik, ugyanúgy 6 GB rammal!
2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz neked
2020. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!