Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem kell sűrűn cserélni...

Csak nekem kell sűrűn cserélni a micro USB töltő kábelt?

Figyelt kérdés

Kb. fél évente új kábel kell vennem mert nem tölti a telefont, pedig vigyázok rá, nem tekerem a vezetéket.

Kipróbáltam olcsó, drága fajtát, bőr borításút de minddel ugyanaz a helyzet. Négyen vagyunk a családba de ez ismétlődve mindenkinél előfordul, már azt tervezem hogy veszek egy tíz darabot hogy legyen készenlétben.



2020. nov. 18. 17:46
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
76%

olcsobb telokhoz csaknem ugyanolyan kabelt adnak

egy ujonan 20-30ezreshez

mint egy 80-100 ezreshez...


kabel kerdese lehet

nekem nemtudom hogy soknak belul szakad meg a rezdrot, valoszinu neked is

de ezek olcsok vekonyak benne mint a hajszal...


dragat meg nem tepek szet ezert de abban gondolom 3 mm vastag rezfonat van, suru fonat 5 mm, vagy 1cm atmerujo rezrud...

:D

2020. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is sokat veszek de nekem a párom teszi tönkre. Általában évi 3-4 kábel fogy el, így ha 10et veszek az 2 évre elég.
2020. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!