Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen lassú a Huawei P...

Miért ilyen lassú a Huawei P Smart 2019?

Figyelt kérdés

Anyukám telefonjáról lenne szó, sokszor nagyon lelassul, nem lehet semmit szinte megnyitni és fagyások vannak. Tudom, hogy él az a sztereotípia, hogy sok alkalmazást megnyitogatnak meg letöltögetnek ezt azt stb. de ezúttal nem erről van szó.


Gyakorlatilag néhány alkalmazást használ, Facebook, Messenger, Chrome és ugye hívásokra még, nem igazán futott a háttérben semmi, illetve szabad hely is van elég. Hiába törlöm a gyorsítótárat meg ezt azt, semmit sem változtat rajta.


3 GB RAM van benne, ami szerintem bőven elég lenne hozzá, továbbá vírusok sincsenek rajta. 2019 januárjában lett vásárolva, szóval nem olyan régi, bár már több hónapja ilyen lassú.


Hogy lehet az, hogy ennyire lefagy? Egyszerűen csak szándékosan lassítják a telefonokat, hogy megvegyék az újabbakat, vagy miért?



2020. nov. 18. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert huawei, p smart és mert 2019-es
2020. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De volt nekem huawei telefonom és nem ez volt a tapasztalatom vele. Huawei P8 liteot használtam 2-3 éven át és tök jól ment, a végére már persze kicsit lassú volt de nem annyira mint ez.
2020. nov. 18. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne foglalkozz az elsővel, biztos csak egy unatkozó szifonos.


Csináljatok HiSuite-val számítógépre egy biztonsági mentést, aztán gyári visszaállítást neki. Az adatokat utána vissza tudjátok tölteni a telefonra a számítógépről.

2020. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
#1 vagyok és majdnem az amit írtam csak.. egész pontosan a szándékos elavulás az oka ezt itt nem fejteném ki keress rá. A gyári reset nem feltétlenül lesz rá megoldás főleg ha rendszeresen szoftver frissítve van a telefon.
2020. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Hülyeség, amit az 1-es írt, tény. De miért kell egyből "szifonozni"? Miért fáj neked, ha valakinek az van?
2020. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

#5

Nem azért írtam, nekem nincs bajom velük.

De legtöbbször (főleg most) csak őket látom, nagyjából mindig ugyanezzel az "érveléssel", ráadásul (mégha a gyk megújulása óta nehéz is) a százalékja alapján úgy tűnt, hogy ő az egyik nagy "megmondóember".

Igaz, így visszaolvasva kissé általánosításnak hat, mégha nem is annak szántam. Remélem, nem sértettem meg vele senkit. :) Ha igen, bocsánat.

2020. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!