Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra cseréljék az...

Milyen telefonra cseréljék az IPhone XR -t?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Mielőtt elkezdenének savazni, a szerződés miatt cserélném! Hülye vagyok a telókhoz de a szerződésem lejár és tudok újat választani! Mit ajánlatok ,nem fontos hogy IPhone legyen!

2020. nov. 19. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Van valami hibája, vagy valami? Ha nincs, akkor még mindig felesleges csak amiatt cserélni, mert lejárt a szerződés (inkább hívjuk hűségidőnek).
2020. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az idén már 2x cseréltettem rajta képernyőt mert össze tört, és tegnap megint! Soha nem törtem a telefonokat de ez valahogy mindig , és nem akarok már rákölteni megint!!
2020. nov. 19. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Az Xiaomi most élén van, lassan fent van a nagy márkák közt(SM, Huawei, LG, Sony, stb)

Szerintem egy Xiaomi note 9/pro tökéletes.

Kerüld a noname márkákat(Navon, Cubot, Ilike, Myphone, Doogee(bár annak idején a Doogee is majdnem fent volt a nagymárkáknál, de valamit elszurtak...)).

2020. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. nov. 19. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon szuper a Xiaomi Redmi Note 9 Pro, de még brutálisabb a Xiaomi Poco X3 NFC, vagy jelenleg márkán belül is a legcsúcsabb a Xiaomi Poco F2 Pro - minden attól függ, mennyi a havidíjad, melyik jön ki belőle!
2020. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most 28 000 fizetek havonta innen már csak lejjebb mennék vagy ez a határ!!
2020. nov. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!