Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonról kifizettem egy...

Telefonról kifizettem egy alkalmazást egy hónapra, de most jött az üzenet, hogy megújították anélkül, hogy kértem volna. Szerencsére a telefonomon nincs pénz, úgyhogy onnan nem fogják tudni lerabolni az összeget, de akkor mit csináltak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy átcsusszantál az apró betűs részen és bele egyeztél vagy kipipáltad azt a részt is, hogy megújuló előfizetés legyen..
2020. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a törvényhozás csusszant át azon, hogy ezeket a cégeket tűzzel vassal üldözze, de lényegtelen, a kérdésem az, hogy honnan szedték le a pénzt, ha a telefonomon csak párszáz forint volt?
2020. nov. 23. 13:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb alkalmazás automatikusan megújul


Törvényt nem sért vele, hiszen TE MAGAD egyezel bele az "előfizetésbe"


Amikor először fizettél, milyen módon fizettél?


Egyébként ha Google Play-en keresztül, akkor ott le is tudod mondani az "előfizetéseim" alatt.


Ha bankkártyával, akkor a bankkal vedd fel a kapcsolatot, és tiltasd le a tranzakciót az adott cég felé.


Melyik az az alkalmazás, ha szabad tudnom? Esetleg azon belül is lemomdhatod az előfizetést.

2020. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezt neked kell tudnod erről te kapsz értesítest. Olvasd el rendesen az sms-t vagy értesítest mert ha pl hozzá van rendelve kártya az email címedhez vagy telefonodon bárhol és netán azzal fizettél akkor arról vonták le. Ha nem akkor mert azon sincs pénz sikertleen kártyás vásárlás amit jeleznek is ha pedig telefonról fizettél attól függ ha dominós vagy onnan nem tudtak levenni pénzt mivel temagad is mondtad, hogy nincs rajta ha előfizetéses vagy hozza rendelték a számládhoz.
2020. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

A többiek leírák, hogy te lényegében beleegyeztél ebbe.

Az meg hülyeség, hogy a TELEFONODON nincs pénz - azon ugyanis soha nincs.

Viszont követelhetik a fizetést, ha nem fizeted, akkor késedelmi kamatot számíthatnak fel és a végén teljesen eladósodsz emiatt.

2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, feltöltőkártyás vagyok és a telefonról fizettem. De nincs rajta pénz, ezért vagy le se vonhatták. De akkor miért írják, hogy az előfizetést megújították?
2020. nov. 23. 13:59
 7/15 A kérdező kommentje:
#4-nek ment
2020. nov. 23. 13:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
El kéne olvasni mire fizetsz elő talán,és mik a feltételek . Persze mindenki hülye rajtad kívül .
2020. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

onnan ahonnan nem tudták most levonni a pénz majd levonják akkor ha lesz rajta.

Ha nem, akkor majd a végrehajtónak kifizeted a sokszorosát pár év múlva.

Szerződés kötöttél egy szoftver megvásárlására, bérlésére. Jognyilatkozatot tettél, minek következtében vannak jogaid és kötelességeid is.


Egyetlen megoldás van:

kifizeted és a következő újrindulás ELŐTT lemondod.


Meg még esetleg az, hogy cselekvőképtelennek nyílváníttatod magad :D

2020. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mondd le, az egy havi díjat meg fizesd ki. Vagy majd kapod róla az ügyvédi felszólító levelet, ami plusz 50 ezerről fog szólni.
2020. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!