Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéses csomagról válthat...

Előfizetéses csomagról válthatok feltöltősre ONLINE a vodafonenál?

Figyelt kérdés
Lejárt x ideje a hűségidő, nem kell már a havidíjas, át kellene állni feltöltősre. Ez meg lehet oldani az ügyfélszolgálat meglátogatása nélkül? Igen, biztos retardált vagyok, de akkora egy szar az oldaluk, hogy szinte semmit sem találok meg, ami érdekelne. Azt tudom, hogy online lehet venni feltöltőset és csókolom, de a lényeges a szám megtartása lenne.
2020. nov. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat en ugy emlekszem, hogy a telekomnal kellett egy uj sim kartya is, amikor elofizetesre valtottam a feltoltosrol, de ez par eve volt, nem biztos, hogy most igy van. A szamom persze maradt. Szerintem hivd fel oket telefonon, az a legegyszerubb.
2020. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, akkor lehet, de mégse lehet....
2020. dec. 1. 22:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Haszontalan idióták.
2020. dec. 1. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!