Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okozhatja ezt a szoftver...

Okozhatja ezt a szoftver frissítés?

Figyelt kérdés
Redmi Note8T telefonom van, és azt vettem észre hogy néha lefagy miközben írok egy szöveget, illetve tegnap egy videó is megakadt (csak a kép a hang nem) és ezeket szombat óta észlelem mióta szoftverfrissités volt. Nincs sok letöltött alkalmazásom, tárhelyem is van bőven, memória is, úgyhogy nem tudom mi történhetett.
2020. nov. 30. 12:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Üdv!

Ahogy utána néztem láttam hogy a telefon konfgiurációja megfelel az alábbi használatokra, mikor ilyen probléma lép fel legtöbb esetben az alacsony fizikai memória (RAM) okozhat hasonló gondokat, de itt nem az a gond. Valószínűleg applikáción belüli problémák okozhatják a nem megfelelő működést. Egyébként a telefono előre telepített optimalizáló talán segíthet, de nem biztos.

Sajnos a telefon processzrjáról pontos információt nem találtam. Milyen processzor találahtó benne?

2020. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
És milyen alkalmazásokat használ?, nem említettem de a háttérben futó alkalmazásokkal is betelhet a RAM.
2020. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ugyan nem a kérdező vagyok, de Snapdragon 665 van benne.

( [link] )

2020. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Köszönöm!

A Snapdragon 665-ről a következőt olvastam:" A vadonatúj Snapdragon 665, amelyet a korábbi 660 leváltására készítettek, egyszerűen gyengébben teljesít, mint az elődje. Ennek az oka főként az alacsonyabb CPU órajelben keresendő, így hiába modernebb a gyártástechnológia (14nm helyett 11nm) és frissebb a grafikus chip (Adreno 512 helyett Adreno 610), a Snapdragon 665 alulmarad teljesítményben a 660-nal szemben. Míg az új lapka összesen 125.092 pontot kapott, addig az elődje 144.742 pontra volt képes."


Nem hinném hogy ez okozhatná a problémát, nem egy zászló első processzor, de videólejátszás, és hasonló alap funkciókra bőven elégnek kellene lennie.

2020. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!