Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viberen tènyleg van olyan,...

Viberen tènyleg van olyan, hogy teljesen idegen nők írkálnak valakinek? Vagy csak átvert a párom?

Figyelt kérdés
Nincs viberem, nem értek hozzá. Neki írt 1 nő, de utána azonnal letiltotta és az üzenetet is törölte. Nem nézem ki belőle, hogy megcsalt, de nem tudok másra gondolni.
2020. nov. 30. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Csak úgy lehet, ha a nőnek el van mentve a párod száma a telefonkonyvben. En már jartam igy,hogy ismeretlen írt. Vagy egy csoport üzenet tagja volt valamikor és utána megmaradt a telefonban(viberen a "kapcsolat") veletlen műve.



Azert, ha már gyanu van es kerdes is lesz itt belőle, en hallgatnek a megerzeseimre es nyitott szemmel járnék, odafigyelnek jobban a paromra mert gyanús...

2020. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is volt ilyen hogy valami cigány nő írt rám, hogy szió édes és küldött pár képet. Kérdeztem, hogy kicsoda?? Erre meg elkezdi, hogy ne játszam már az eszem stb stb. De a végén csak felfogta, hogy nem én vagyok akit ő keres.

Szóval épen akadhat ilyen is még. Elég egy számot hozzá elírni, hogy 34 helyett 35öt üt, vagy bármi.

De ugye soha nem tudni.

2020. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Hogy bukkantál rá az üzenetekre?
2020. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

A viber úgy működik, mint a telefonálás vagy sms küldés, vagyis telefonszámot kell hozzá beírni. Ha félreütsz egy számot, akkor az üzenet másnál landol. Vagyis az, hogy kapott egy üzenetet egy idegen nőtől, az nem jelent semmit.


Az viszont igen, hogy utána rögtön törölte az üzenetet, és tiltotta a számot. Ha nem ilyen reklám szöveg volt, akkor azért a legtöbb ember visszaír, hogy "szerintem rossz helyre küldted", vagy ilyesmit.

2020. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén? Nekem is írkálnak vadidegenek fbn meg viberen de vagyok akkora bunkó ezek szerint, hogy annyit se írok.vissza h bocsi félrement


Azért, mert konkrétan engem hidegen hagy, másrészt pont lekakálom, hogy " neki nem ír vissza xy akinek szánta" majd rájön magától.


Nem feszkóztaznám a páromat ilyennel. Megnéz tilt,.töröl

2020. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nekem is feldobta, hogy egy régi ismerős feltelepítette a vibert. Írtam is neki, erre visszajött, hogy bocs, de nem az vagyok akire gondolsz. Mivel a Viber tekefonszám alapú, és a nem használtakat a szolgáltatók újra kiadják így simán lehet téves üzenet is amit kaptatok.
2020. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Tedd félre, a Vibert, ezen kívül milyen megerzeseid vannak?
2020. dec. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1000 az 1-hez az esélye, hogy megtörténik ilyen, hogy idegen ember ír rád viberen. Hát, szerintem is gyanús ez.
2020. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon kevés az esélye. Föleg hogy több idegen nö is.

Ahhoz hogy valaki írjon video viberen tudni kell a számomat,tehát meg kellett adnia. De fél tucat idegen az biztos nem véletlen müve

2020. dec. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha gyanakszol kérd meg egyik vagy az összes barátnőd hogy írjanak neki
2020. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!