Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s20 FE 129gb...

Samsung galaxy s20 FE 129gb 6gb ram dual (g780). Vélemények? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mobilt szeretnék venni. néztem már többet is. először a xiaomi mi note 10 volt amit akartam de alig van már hely ahol raktáron van és elfogadható árban. Nézegetem most a samsung mobilokat is mert ugye jó márka ez is. galaxy s20 volt a következő. itt van 230tól 128gb 8gb ram és 170 ezer forinttól s20 fe 6 gb rammal.

Az olcsóbbról, a 6 gb ramosról(g780) van valakinek véleménye, tapasztalata? A drágább s20 tud annyival többet nyújtani amivel drágább? mert ugye az olcsóbb is sok mindent tud. mondjuk gyengébb a kamera de az nem elsődleges szempont.

Van e a 6 gigásban észlelhető lassulás, lefagyás, lassu reagálás stb...

Esetleg van ebben a 150-200 ezres kategóriában valakinek egy ajánlata másik készülékről ami jó lehet? Iphone nem érekel.



2020. dec. 2. 11:56
 1/1 anonim válasza:

Szia

Nekem S10 plus van 12gb ramal és 1 hátér táral!

Nem rossz model ez se, amit írtál azok ujabb moselek.

Nézróluk teszt videókat youtube-on

2020. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!