Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért hívogat valaki állandóan...

Miért hívogat valaki állandóan ismeretlen számon?

Figyelt kérdés
Pontosan november 10. óta hívogat valaki ismeretlen számon. Kezdetben azonosítatlan hívószám volt majd ismeretlen hívó lett. Elején mikor felvettem akkor sosem szólt bele, majd olyan hang volt a háttérben mintha ollót csattogtatott volna valaki direkt a telefonba. Később tipikus háttérzörejek voltak, mintha valaki zacskót morzsolna. Majd valamikor hallottam, hogy beszél de nagyon hallkan és úgy mintha szája alatt duruzsolna, tehát direkt motyorogva beszél, hiába kértem hogy beszéljen érthetően nem tette. Letettem majd megint hívott és ez folytatódott sokáig Volt hogy egy nap 6x csörgetett egymás után, vagy 2x egy nap tipikusan mindig általában este 22:20 körül de változó. Ma is hívott pedig hetek óta nem tette. Ma 2x egymás után. Mostanában már nem veszem fel neki. Tudom hogy ő az. Kezdeben munkakeresés miatt vettem fel, mert azt hittem munka maitt hívnka de rájöttem onna csak nem hívnának ismeretlenül, hogy vissza se tudjam majd hívni nem? FŐleg ennyiszer. Nem értem ki lehet ez és miért hívogat ennyiszer, mit nyer vele? Ez tuti nem olyan multicég vagy ilyen tudjátok ahonnan háttérzene is van inkább valami unatkkozó kiscsaj de honnan tudja a számomat? Miért engem? Telefonszám csere tervben van csak jelenleg nincs erre pénzem most. Volt amikor direkt felvettem neki és félreraktam hogy nem szóltam bele majd ki idő múlva letette. Gondoltam arra is, hogy egyszer ugye hívott engem mint véletlen és úgy maradt a híváslista ezért véletlen megint megnyomta pl.zsebben vagy valahogy de akkor sem lehetne hisz hiába nyomtam ki újra hivott vagy 6x utána...Nektek is volt ilyesmi? Annyira idegesít. Mivel ismeretlen ezért letiltani se tudom, mivel nics rajta szám amit letilthatnék se visszahívni nem tudom se smst írni...Mit tegyeK? Nem hagyhatom, hogy folyamatosan hívogasson kedve szerint én meg játsszam el hogy nem látom mikor hív,mivel akkor is tudja a számom és szerencsére eddig smst nem küldött...Bár szerintem nem is fog mivel megtehette volna eddig is.

2020. dec. 4. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagyon hangos sípot vagy dudát, aztán nyomsz neki egyet, hogy szakadjon ki a füle. Kétszer is meggogndolja majd.
2020. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Dee, le lehet tiltani.
2020. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Vedd fel, aztán tedd félre a telefont. Még ha korlátlan csomagja is van, ha "veszélyezteti a hálózat működését", azaz indokolatlanul terheli, azért szerződést bonthat vele a szolgáltató. Ha mondjuk megy 5-6 órán keresztül a hívás több alkalommal, de hang alig megy át, azaz nem beszéltek, a szolgáltató észre fogja venni (automata rendszer monitorozza).
2020. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.hogyan? jó hogy leírod hogy le lehet és hogyan? ennyivel nem sokat segítettél..
2020. dec. 4. 19:11
 5/10 A kérdező kommentje:
3.wow köszi na ez a segítség :D ez eszembe se jutott végülis neki fog fogyni a pénze nem nekem.
2020. dec. 4. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
A hivasoknal, a beállításoknál, a szám nélküli hívások elrejtése..
2020. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémen
2020. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet valami telemarketinges, központon keresztül hívogat számokat és egyszerre többet is, majd a felvett vonalak közt kapcsolgat...

Android-os telefonoknál ismeretlen számot le lehet tiltani csak nem tudom miképpen.

2020. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
iphone.
2020. dec. 4. 20:25
 10/10 A kérdező kommentje:
meg amúgy ez a veddfel a telefont majd tedd félre dologban egy miatt félek hogy valahogy lefogyasztja a pénzem atelóról. báreddig sevolt ilyen de szeritnetek lehetséges lenne? vagycsak pusztán unazkozik valaki.
2020. dec. 5. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!