Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kikapcsolni...

Purczeld95 kérdése:

Hogyan lehet kikapcsolni iPhoneon a “biztonsági” hangerőszabályzót?

Figyelt kérdés

Amióta az új ios lett telepítve, rendszeresen csinálja, hogy hallgatom a zenét, egyszer csak csilingel egyet és lehalkítja vagy 5 fokozattal és kiírja a szokásos mantrát, hogy károsodhat a hallásom, blablabla... és nekem kell visszanyomnom a hangerőt újra.

Basszus, ez a telefonom, nem a háziorvosom :-D



2020. dec. 6. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Beállítások -› Hangos és haptikus jelzések -› Fejhallgató biztonság -› Hangerőkorlátozás

Tudod állítani a korlátozás mértékét is, de ki is kapcsolhatod - egyik első dolgom volt kikapcsolni :D

2020. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet mindenkinél kikapcsolni. Iszonyúan bosszantó. Külföldi oldalakon többen is panaszkodnak erre. Nálam sem lehet kikapcsolni. Nagyon zavaró, főleg azért, mert a telefon nem tudja megkülönböztetni, hogy fejhallgatót vagy bluetoothos hangszórót csatlakoztattam hozzá és így kb 15-20 percenként vissza kell tekerjem a hangerőt ha hallani akarom normálisan a zenét. Nem tudom mit gondoltak mikor ezt így kitalálták... a telefonom dönti el, hogy milyen hangosan hallgathatom a zenét...
2020. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Így van!

Amit az első kommentelő írt, azt már én is próbáltam, ott kikapcsolt állapotot mutat, mégis csinálja.

Ez főleg futás közben bosszantó, amikor a telefon bent van a cipzáros zsebedben, a füledben az airpod és számok között előre-hátra lépni, illetve megállítani, indítani tudod a zenét csak a fülesen, de hangerőt csak a telefonon tudod.

Ezért ha hirtelen a telefonod hallásvédelmi aktivistának képzeli magát és lehalkítja magát, meg kell állni, zsebből telefont elővenni, bénázni... nagyon zavaró...

2020. dec. 11. 00:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!