Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tölthető egy "szokványo...

Iphone tölthető egy "szokványos" power bank-ről?

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan power bank-ről, amiről a Samsung telefonomat töltöm, például. Vagyis a power bank-en USB-s csatlakozó van. Ez jó egy iPhone-hoz is, csak természetesen más kábellel, vagy azokhoz van valami speciális power bank? (sosem volt még iPhone-om, elnézést, ha nagy hülyeség a kérdés)

2020. dec. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tölthető. Csak a telefon csatlakozása különböző.
2020. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak megfelelő kábel kell hozzá (USB-Lightning ha jól tudom).
2020. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy valami kínai vacak, aztán egy Varta és most egy Asus powerbankom. Mindegyikkel kiválóan lehetett tölteni az iPhonejaimat.

Amin van 2 vagy 2.1 Amperes USB csatlakozó azzal még gyorsabban is fog töltődni (nem gyorstöltés! csak gyorsabban)

2020. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ugyan mi az Ájfos?
2020. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egy ilyen power bank-ről van szó:

[link]

De akkor ezek szerint megfelelő kábellel működőképes a dolog.

2020. dec. 8. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

nekem is pont ez a Zenpowerem van!!!!

Mondjuk én még 5900-ért vettem az edigitálnál 1 éve... :O jól felment az ára.

A 11 prot töltöm vele, 2x gond nélkül feltölti és még mindig marad benne.

Egy régebbi USB-A - Lightning kábellel töltöm, valamelyik iPadhoz volt.

Ha veszel kábelt is akkor arra figyelj, hogy az MFi legyen (Made for iPhone) Ezzel nem fog szórakozni az iPhone, nem fogja kiírni hogy nem támogatott eszközl

2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm szépen, a kábelt nem én veszem, az iPhone tulajdonosa hozza. Túrára kell, mert a hidegben, navigáció stb. nem biztos, hogy a telefon a napot kibírja (vagy inkább biztos nem), és arra az esetre, ha valamelyikünké lemerülne, egyszerűbb egy power bank-et cipelni, meg a 2 kábelt, mint 2 power bank-et...

Az enyém a PB, és szintén egy éve kb. annyiért vettem, mint te :) romlik a forint, ez van...

2020. dec. 8. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:

csak a bankot tegyétek be a zsebetekbe. az is érzékeny a hidegre - abban is akksi van

jó túrázást! :)

2020. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!