Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtátok, hogy a messenger...

Nikisophie kérdése:

Tudtátok, hogy a messenger rögzíti a hívásokat?

Figyelt kérdés
A minap hangfelvételt akartam készíteni a hangrögzítővel messenger hívás közben, azt írta ki, hogy a háttérben valami már rögzíti a hangot. Aztán megprobaltam az egyik applikációval ami a hívásokat rögzíti, és az ki írta hogy a rögzítés nem lehetséges mivel a messenger már rögzíti a hívást!!! Ez benne van az általános szerződési feltételek között, vagy létezik hogy lehallgat más? Csak mert egy egyszerű háziasszony vagyok semmi izgi 😅

2020. dec. 13. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem félre értetted. Nem rögzíti, hanem használja a mikrofont.
2020. dec. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem ezt én sem tudtam. Ha tényleg igaz, akkor ez kicsit gáz, mert néha szoktam hülyéskedni beszélgetés közben, és nem lennék büszke, ha az olyan hangfelvételek megmaradnának. Bár elméletben senkinek nem adhatják ki.
2020. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Használja a mikrofont... 🤦‍♂️
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha rogziti is lexarnam.
2020. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Tudtuk....
2020. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, csak a mikrofont használja, nem rögzíti. Azonban, ha végigolvasod a felhasználási feltételeket, számtalan dolgot találsz, melyet tárol.
2020. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!