Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérhet használtan egy...

Megérhet használtan egy huawei p30 lite 55EFt-ot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Annyiból már p30 at veszel.
2020. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Boltban ujonnan 70 alatt valamivel lehet kapni. Garival, dobozzal, hasznalatlanul.


Te megvenned?

2020. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2/


Nem

2020. dec. 15. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
New
2020. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt! ne adj ki használt készülékért sok pénzt , 1. nincs adásvételi szerződés, garancia...átverhetnek plusz a használt telefont általában azért adják el mert az akksija már nem jó. Saját tapasztalatból tudom: egy iPhone 6S "boldog" tulajdonosa vagyok. használtan vettem, bír vagy 5-7 órát úgy, hogy használom. én azt ajánlom rendelj az alzától vagy emag.hu-n.
2020. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


De pl van,hogy új aksit is rakhatnak egy használt telefonba.

2020. dec. 15. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Adásvételit lehet írni. Amikor én vettem használt mobilt, számítógépet, ezekről is írtunk.

Az iPhoneok amúgy sem a nagy üzemidejükről híresek, ezen nem kell csodálkozni. (Bár, egy napot azért ki kellene bírnia)


Egyébként ha van rá + pénzed, tényleg megérné P30-at venni. Ha nincs, nem rossz a P30 lite.


Én is használtan vettem tavaly a P20 Pro-m, akkor még 80e ft volt. Azóta csak egy akksicserén esett át még augusztus elején, mert felfújódott.


Amire figyelj, hogy minden fiók ki legyen jelentkeztetve, minden adat le legyen pucolva, és ha garanciás, akkor kérd el a szériaszámot az eladótól, és kérdezd meg a Huawei ügyfélszolgálatánál, hogy magyarországi piacra szánt-e a készülék.

2020. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Határozottan nem!
2020. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!