Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan érintőképernyős...

Van olyan érintőképernyős telefon ami nagyon vastag hdmi, több usb, utp, és linux fut rajta?

Figyelt kérdés
Nézegettem orange pi, raspberry pi, meg a testvéreit, de nem találtam packban, vagy összeszerelve, és ilyet vennék. Célzottan az utp, hdmi, 4 usb, port, érintőképernyő, otg, wifi, 4g telefon, sim kártyás eszközt szeretnék. Ilyennek a neve, típusa érdekelne. Mindig is pda-s voltam és nehezen váltottam a vékony telefonokra minden nap gondolok a régi nagy telefonjaimra. Válaszokat előre is köszi.

2020. dec. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
baj,ha követem a válaszokat?
2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

én is követem... erre kivi vagyok :D

Az rPI-khez mindent lehet kapni amit leírtál, lte modul is van.

Otg szerintem nincs, de felesleges is, mert a linux kezeli az usb-t.

A vastagság meglesz bőven, kb féltégla méretben, mert az érintőpanel sem kicsit, az rPI sem annyira nagyon pici és kell egy powerbank, vagy építeni kell egy akkumulátort ami ellátja energiával a rendszert.

Pakkban nem fogsz találni, úgy kell összeválogatni az alkatrészeket.

például innen: [link]

de nagyon sok helyről lehet venni olcsóbban is cuccokat hozzá.


Ha igazán frankó gépet akarsz akkor tervezel hozzá egyedi doboz és 3D nyomtatóval valahol kinyomtattatod.

2020. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 ez a válasz már elég nekem. Van támpontom honnan induljak ki.
2020. dec. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!