Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telefonvásárlás előtt állok, eddig csak a Samsung Galaxy A20E-t néztem ki,ha valakinek van az leírná róla a véleményét, hogy miben jó és hogy vannak hibái? Esetleg ha ilyen max. 60 ezer ft-ig tud valaki ennél egy jobb, megbízhatóbb telefont ajánlani írja le. Mindennapi használatos, 1-2 kisebb játékokra, telefonálásra, fb (és társai),fotózás és videók készítésére szeretném használni.

2020. dec. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Xiaomi Redmi 9
2020. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 8T
2020. dec. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Redmi 9-et én nem ajánlom, a MediaTek processzor a legrosszabb gyártmány!

A Redmi Note 8T viszont valóban az egyik legjobb telefon ennyiért, vagy még Motorola Moto G8 Power !

2020. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HappyGuy DJ ***** válasza:

Én véleményt is szeretnék mondani és ajánlani is.

-Noha nekem iPhone-om van, tudok mondani pár dolgot a Samsung Galaxy A20E-ről. Ez egy nagyon régi teló és nem nagyon fog rá menni szerintem a 10-es android. De nagy teló és jól lehet használni.

- [link]

ez jó lehet

2020. dec. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 8t
2021. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!