Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül rossz helyre...

Véletlenül rossz helyre küldtem a feltöltőkártyáról a pénzt. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
nagyon úgy tűnik rosszul írtam be a számot amire küldeni akartam a pénzt.most fogalmam sincs mit csináljak?
2008. dec. 1. 14:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem sokat.. sajnos. A húgom így járt tavaly (ő jól), valaki véletlenül küldte neki a pénzt, és felhívta őt és hugi amikor volt pénze, küldött vissza neki. Sajnos ez az illető jóindulatán múlik, a telefontársaságnál azt mondták (a többinél nem tudom, hogy van.. ez a +70-es volt), ők nem tudnak ebbe belenyúlni.
2008. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
csak azt tudod csinálni hogy felveszed a kapcsolatot az illetővel.én anno visszafizettem a feltöltést, de ez nyilván emberfüggő,próba szerencse
2008. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
Ismerősömnek azt mondta a nő akinek küldte a pénzt, hogy este visszautalja. Hát azóta is az várja...
2008. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Szállodában dolgozom és hallottam, amint egy vendég örömmel újságolta, hogy 15.000-el töltötték fel a kártyáját és bolond lenne visszautalni. Ez tényleg csak az ember jóindulatán múlik.

Sok szerencsét!

2008. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!