Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonod van...

Milyen okostelefonod van jelenleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy okostelefont hamarosan csak nem tudom milyen irányba menjek. Kíváncsi vagyok nektek jelenleg milyen mobilotok van és mennyiért vettétek. Most épp a Samsung Galaxy A20E telefon van a listámon egy ideje mivel elsőre megtetszett és párszor láttam élőben is, tudom van ennél jobb is de ez első látásra szerelem lett. Eddig korábban volt pár telefonom mint Alcatel, Huawei, Apple, Samsung. Eddig a Samsung tetszett a legjobban. Alcatel meg Huaweiben igazán nem fogott meg semmi. Applet meg nem kedvelem, kezdetben 4sm volt majd 5s de nagyon nem az én világom, főleg a rendszere, appjai. 3 évig volt ilyenem de nem szoktam meg. Milyen telefonotok van és miért azt választottátok? Átlagos használatra venném, nem kell nagyon csúcs kategória. Viszont fontos nekem fontos a jack dugó füleshez. :)

2020. dec. 26. 19:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A6+ de nem ajánlom
2020. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Miért?

Kicsit bővebb válaszokat is szeretnék.:D

2020. dec. 26. 19:31
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Poco f2 pro-m van, ennek volt (szerintem) a legjobb az ár/érték aránya akkor, amikor vásároltam. Ha most kellene vásároljak, szerintem Mi 10T litet vagy Poco x3 NFC-t vennék.
2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3.Na ezeket egyiket se ismerem igazán még hallásra se a pocot :D...
2020. dec. 26. 19:36
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi almárkája.
2020. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 xKakashix ***** válasza:
100%

nekem jelenleg Xiaomi Mi9T-m van, tavaly szeptember eleje óta, nekem nagyon bejött 99k-ért vettem, még mindig tudom ajánlani akkor ha találsz egy olcsót, mindenképp 90 alatt, mert láttam nem rég emagon 120k-ért, na hát annyit nem ér :D

de az új 10-es széria is nagyon jó, ár/érték arányban a Xiaomi most verhetetlen

2020. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Huawei Mate 20 Pro.


A mai napig megállja a helyét, az újabb telefonok számomra semmi hasznosnak tekinthető újítással nem szolgálnak.

2020. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

Akkor ideje szétnézned a jó telefonok közt is! Samsung... ugyan már...

Nekem 4 éves Honor 8 van. Nekem is Xiaomi Poco X3 NFC lesz a következő telefonom.

2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

wow köszii nektek.

sajnos a xiaomi nekem nagyon idegen.

huaweit meg rájöttem nem szerettem régen.

honor vana rokonomnak és szerinte jó:)

2020. dec. 26. 19:47
 10/29 xKakashix ***** válasza:
89%
Honor a Huawei almárkája, csak úgy mondom ha esetleg nem tudnád
2020. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!