Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtaláltam egy régi, Nokia...

Laci54ev kérdése:

Megtaláltam egy régi, Nokia 301 telefonomat, ami tökéletesen működik, eddig rendben. Több száz sms van rajta, fogalmam sincs hogyan tudnám átvinni egy androidos telefonra, vagy legalább számítógépre. Tud ebben bárki segíteni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Bedugod a kábelt a telefonba (microusb + nagy usb, amit a számítógépbe be tudsz dugni), aztán telefonon vagy számítógépen kiadja, hogy mit szeretnél vele csinálni, innentől a sors a tied.
2020. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egy Nokia 301 szerintem ezt még nem tudja.
2020. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem Bluetooth-on biztosan át tudja küldeni, de az is lehet, hogy usb kábellel is le lehet húzni róla.
2020. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nokia PC Suite kezeli a 301-et, de Windows 10-en valami régebbi verziót tudtam életre kelteni, fejből már nem tudom. Ha nem jutsz dűlőre magadtól (ami jó lenne) jövőre meg tudom nézni.
2020. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Tegyél be egy SIM kártyát és másold rá az üzeneteket. Utána tedd át a kártyát az új telefonba. Léteznek SIM adapterek, könnyebben hozzájutsz, mint egy régi adatkábelhez.
2020. dec. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
60%
Én tennék egy próbát a MyPhoneExplorerrel. Ha felismeri a mobilt, akkor nyert ügyed van...
2021. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!