Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez a gondja a...

Mitől lehet ez a gondja a telómnak? Cseréljem vagy javítható?

Figyelt kérdés

Egy régebbi samsung galaxy-m van, mivel most sikerült nagy nehezen beindítani a töltést így a pontos típust egyelőre nem tudom lelesni róla.

1. probléma: a középső gombot totál nem érzékeli, ezzel még csak ellennék.

2. probléma: nem érzékeli az usb-t sem rendesen, a töltőt sem. Tehát gyakorlatilag nem igazán lehet feltölteni. Addig huzogattam tologattam még talált egy olyan pontot ahol most kínkeservesen elkezdett tölteni.


A telefonokkal kapcsolatban abszolút nem vagyok otthon. Ezért kérnék segítséget. Hátha valakinek volt e már hasonló baja.



2020. dec. 28. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha túl régi, akkor inkább cserélni érdemes. Mikori évjáratú? Vagy mikor vetted ha újként.
2020. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Testvéremé volt, nekem tavaly kellett egy okosteló és mivel neki volt egy újabb ezért csak a szekrényben pihent. Hát nem is tudom. Biztos hogy 2014 utáni, de azért is cserélte le mert egyből lemerült. Én annyira nem nyomkodom így nekem nincs gondom vele egyébként.
2020. dec. 28. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!