Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes...

Milyen telefont érdemes venni, ha van rá 30-40 ezer közti keretem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem sok pénz! Viszont nincsenek túl nagy igényeim. Eddig ez a Samsung Star 2, vagy mi volt (még mindig egész üzemképes, túl a 10+ éven is). Ez anno még a szolgáltató ingyen-telefonja volt. Tud fényképezni, van kis gagyi kamerája, hely alig-alig (bár bővíthetném, de nem nagyon kell). Hibája azóta van igazából, mióta 2 éve leejtettem és megrepedt a sarka, azóta hidegben kicsit megőrül, de helyre tudom billenteni kis melóval). Akksija egész jól bírja korához képest, ha nem nyüstölöm egész nap. Szóval egy ilyen kis csodaszerkezetem van, szeretem is, de fene tudja, meddig húzza. Anyának van egy céges Samsung telója, 4 éve volt 50 körül (nem tudom, melyik). Néha nem fogadja a hívást, magától kisípol... szóval tudom, hogy ha váltok, jó pénzésrt is kaphatok olyat, ami magától hülyeségeket csinál, ehhez képest az én őstelóm királyan üzemel. Szóval: 30 körül (esetleg 50 a plafon) olyan teló, ami megbízható, a szervizben nem küldenek el vele, van kamera/videó (nem világbajnok), esetleg értelmezhető tárhelye, memóriája és az akksi se egy szutyok (esetleg cserélhető is). Van ilyen? Köszi!

2020. dec. 28. 11:40
 1/9 anonim válasza:
52%

Xioami note 8/9?

Vagx poco m3?

Esetleg mondanám samsung de az elég gagyi akksit rak bele.

2020. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Ne haragudjatok, nézem itt közben a hasonló kérdéseket, én valóban szintén naiv vagyok, hogy ennyiért nézegetek, de 50-t akkor se adnék most telefonért. Nehéz ügy, tudom, csak én ezt a piacot nem követem a régi "jó" telefonom miatt, ami egész kielégítő (volt). Gondoltam, ha 15 éve összeraktak egy ilyet 0 pénzért, kapok hasonlót, kicsit fejlettebben 30 körül. De nem biztos... hol vannak már a korrekt ár-értékű Sony, Nokia, Motorola telefonok... :D De talán van helyettük kincsó :) Köszi!
2020. dec. 28. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A sony, nokia (a lumia verziós) már a múlté. Jelenkor: xiaomi, motorola, esetleg honor alsókategóriában.
2020. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Motorola, Honor is jó lehet? Szerviz is stb...? Köszi!
2020. dec. 28. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Redmi 7!

40.000, és jó!

2020. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel, a xiaomi redmi 7 tökéletes választás lennen neked!


3/32gb

Egész jó kamera

Gyors


És szép is a telefon, főleg a lila-kék átmenetes hátlappal.


Én ezt ajánlom!

Redmi 7

2020. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg huawei y5P ??

eMAG-on 35ezer

2020. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazán hasznos és segítő válaszokat!
2020. dec. 29. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Redmi jó, én is csak ajánlani tudom.
2021. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!