Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem nem érdemes...

Csak szerintem nem érdemes 60ezee felett középkategóriás telefont venni? Inkább használt csúcskategóriás telefont érdemes venni szerintem legalább ez a én véleményem

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ok
2020. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használt műszaki cikkért nem adnék pénzt,de te tudod.Nincs garancia,ha valami,mondjuk egy oled kijelző tönkremegy akkor az nem lesz olcsó.Csúcskategóriás telefonhoz csúcskategóriás lesz az alkatrész ára is.
2020. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igény kérdése az egész.

Attól függ hogy mit szeretnél elérni vele.

Ami 4 évvel ezelőtt a csúcs volt, azt most nagyjából egy középkategóriás lekörözi. Az ex csúcs már nem kap frissítést, a mostani közép előtt akár 2 is előtte áll (az én samsungom kettőt kapott). Eredeti akkut már nemigen kapsz bele, az utánygyártott többnyire vállalhatatlan.

És a garanciát nem is említettem.

Meg az OLED, AMOLED kijelzők halandóságát. Nem biztos hogy megéri beleugrani, feltéve hogy nagyon kedvező áron jutsz hozzá, és megéri szemet hunyni a hibái fölött.

2020. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg 50-100 ezer között van a legjobb kínálat új telefonból, gondolok itt pl. a Xiaomi Redmi 8, 9 variánsokra, de még a Samsung A51 is ez a kategória. Ezekhez képest sokkal rosszabb valasztás atöbb éves csúcskategóriás, és sokkal több kockazatot is jelent. Használtat annak érdemes vennie, akinek kevesebb, mint 40-50 ezer Ft-ja van telefonra, így nem tudja megvenni az alsó-közép kategóriát.
2020. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az én véleményem az, hogy érdemes lenne írásjeleket használnod.
2020. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy igazad van

de senkit nem érdekel a véleményed

ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz

2020. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Az előző hozzászólóknak: nem 3-4 éves reménytelenül elavult készülékről van szó. Egy új középkategóriás mobil áráért használtan lehet kapni 1-1,5 éves csúcskategóriát, ami semmivel mem marad el tőlük. És a csúcskategória nem csak a nyers teljesítmény miatt az, hanem olyan plusz szolgáltatásokat is ad, ami csak ezekben található meg. Szóval egyetértek a kérdezővel.
2021. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!