Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom alkalmazásban nekem...

Telekom alkalmazásban nekem miért nem jelenik meg a 3 napos korlátlan net?

Figyelt kérdés

Kiadja, hogy van ilyen és 21.-31.-ig elvileg aktiválható.

Azonban az egyszeri netbővítők közt már nincs semmi ilyesmi.


2020. dec. 29. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Újraindítottam a telót, és a telekom alkalmazást is újra telepítettem, mégis azt írja, hogy novemberben volt frissítve. Vicc az egész..
2020. dec. 29. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:

az alkalmazás frissítése volt novemberben - nem vicc


mindenkinek egyedileg jelenik meg, vagy nem jelenik meg.

van például számlatartozásod? - emiatt nem fog megjelenni

vagy a jóég tudja mi alapján szelektálnak....


nekem például azért nem jelent meg, mert flottás telefonom volt, aztán hiába léptem ki a flottából a telekomnál abban maradt és emiatt nem jelent meg...

sokminden miatt lehet probléma sajnos.....


nálam úgy oldódot meg, hogy felhívtam az ügyfélszolgálatot és szépen végigmentünk minden beállításon és kiderült, hogy bent maradt valahol a rendszerben efy flottás dologra vonatkozó pipa


hívd fel őket!!!!!!

most!

2020. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, viszont az előző heti netet probléma nélkül aktiváltam ugyan így az adventi lekvárból. :)
2020. dec. 29. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb is hogy nem aktiváltad. Nekem 7ezer Ft-ot felszámláztak!
2020. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most az ünnepi ingyenes mobilnetre gondoltam, nem a fizetős szolgáltatásokra. :D
2020. dec. 29. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom. Arra írtam én is.
2020. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es: olvasni tudné kéne. Te vagy az ostoba nem a szolgáltató


5: jó kérdés... lehet már nem engedi a rendszer, mert aktiváltál már mindent amit lehet.

A fene se érti a trékomot már... múlt évben volt 2-3 hét, most meg ez a baromság. 1-2-3 nap, ekkor meg akkor. menjenek a fenébe, inkább ne csináltak volna semmiféla akciót

2020. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha a 2 napos netet aktiváltad, a hónapban, akkor elvileg nem engedi a 3 naposat.
2020. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem engedte azt is. Dominós vagyok.

De olyan volt már korábban, hogy az ugyanazon alkalmazásban kezelt 4 telefon közül amin volt net, arra nem ajánlott fel ingyen netet, csak azokra a telefonokra, amiken nem volt. Azokra viszont ingyen beszélgetést nem adott, csak netet...

2020. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!