Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel tudja e törni valaki a...

Fel tudja e törni valaki a telefonomat anélkül, hogy közvetlen hozzáférése lenne hozzá?

Figyelt kérdés

Egy ismerösömet felhívta valaki, és olyan dolgokat mondott neki, amit csak mi ketten tudtunk. Na már most ennek a személynek én nem adtam le az ismerösöm számát, és az ismerösömnek sincs halvány lila fogalma ki lehetett. Viszont olyan dolgokról beszélt neki, amit csak mi ketten tudtunk, illetve beszéltünk whatappon.

Persze nekem nem hisz az ismerösöm, hogy semmi közöm ehhez, és azt hiszi, hogy én adtam tovább a számát valakinek, és meséltem el bizonyos dolgokat, mert tényleg nagyon részletesen rizsált az a személy neki.


Én nyilván nem tettem semmi ilyesmit, és az utobbi hetekben nem volt hozzáférése senkinek a telefonomhoz, vagy leptopomhoz. Lehetséges, hogy valaki feltörte azt vagy valami?

Kérlek segítsetek, köszönöm!



2020. dec. 29. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
fa*om olvasgat ennyit, de igen
2020. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem Whatsapp menti a beszélgetéseket a telefonra

Ha valaki hozzáfér a telefonhoz megtudja nézni és le is tudja menteni az üzeneteket , googleba keress erre rá szerintem

2020. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!