Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-t, vagy Samsungot vegyek?

IPhone-t, vagy Samsungot vegyek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 10:26
A kérdező szavazást indított:
IPhone
Samsung
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hardveresen a Samsung többet ad, kevesebb pénzért! Szoftveresen pedig döntsd el magad, hogy melyik jön be jobban: menj be egy áruházba, és próbáld ki a kiállított modelleket!
2020. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Kinek a pap, kinek a papné. Attól függ neked mi a fontos egy telefonban.

Ha az, hogy biztonságos legyen és nagyon divatos, akkor IPhone. Ha olyat akarsz, ami kicstit több dolgot eneged, akkor Android. Ha az ár-érték arány számít, akkor is Samsung.

2020. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

figyelembe lehet venni azt is, hogy a telefonjaidat eladod e miután újat veszel, vagy sem.

ha eladod, akkor egy iPhone-val tuti jobban jársz, sokkal értékállóbbak.

2020. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ma már mindkettő jó telefon, bár én sose használnék iPhonet. Megszoktam a Samsungot és nem is szeretnék másféle telefont. Szerintem az android szabadabb, testreszabhatóbb, és talán a hardveres elemek is jobbak.De ár/érték arányban biztosan Samsung!

De te tudod.

2020. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért vegyük szóra azt is, hogy Apple minimum 5 év frissítést ad a telefonjaira. Samsung csak max 3 évet. Aztán kezdj vele amit akarsz. Viszont Apple spórol az akkuval, pedig jó lenne, ha nem merülne hamar. A hardveresen keveset ad az nem azt jelenti, hogy szr telefont az drágán, hanem "tökéletes" szoftvert olyan hardverrel, ami elegendő hozzá úgy, hogy 6 évig is használható marad tőle. Tehát egy iPhone 12 Pro Max 6GB RAM-os, ha ezt androidra fordítjuk, akkor 12GB RAM-os lenne. Tehát, androidos telefont is vehetünk 8GB RAM-mal ha hosszabb távra tervezzük.


Kinek mi, nekem iOS válik be csak a rendszer gördülékenysége miatt.

2020. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:

Hardverben erősebbnek néz ki az android rendszer, mert sokan a RAM-ot figyelik csak. Ios rendszerhez jóval kevesebb RAM elegendő. Az Apple processzora erősebb a csúcs android Snapdragonnál, de ez a mindennapokban nem észrevehető. Sokkal jobban optimalizált, de mivel van bőven tartalék a droid flagshipekben is tökéletesen működnek. Testreszabhatóbb sokkal és szabadabb a kezelhetősége (adatátvitel) az android rendszereknek, de mindkét platformon ugyanazt tudod csinálni. Olyan nincs, amit az egyiken tudsz, a másikon meg nem. Értékállóbbak az iPhone-ok, mint a többiek.

Ilyen kérdést csak valami troll szokott kiírni. Honnan tudjuk, hogy neked melyik rendszer jön be. Én az iOS-t ismerem és használom, nem fogok venni droidot, sokan mások meg az androidot szeretik és nem fognak venni iPhone-t.

2020. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!