Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 8 pro /...

KárpátokGéniusza kérdése:

Xiaomi Redmi note 8 pro / Redmi 9 / Redmi note 9 pro?

Figyelt kérdés

Aki ismeri őket melyiket alánjla?


Olvasásra (PDF), némi netezésre, chatelésre.


Semmi játék. Fényképezni ritkán szoktam persze nem baj ha jó képeket csinál.


Alapból a note 8 pro-ra gondoltam de az üzletben megtapizva a sima Redmi 9 jobban bejött, a 8 pro üvegszerű hátlapja csúszott és fogásilag rosszabbnak tűnt, bár tok lesz rajta.


A note 9 pro is belefér ha indokolt, bár szerintem nincs rá igazából szükségem.


2020. dec. 30. 11:16
A kérdező szavazást indított:
note 8 pro
Redmi 9
note 9 pro
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te fogod tapizni, azt vedd meg amelyik neked tetszik.
2020. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így lesz :D csak gondoltam hátha valaki aki nagyon ismeri ezeket segít dönteni
2020. dec. 30. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a világért nem vennék magamnak valamit meg csak azért, mert egy másik hülyegyerek azt ajánlotta.

Egyébként ha elfogadsz egy őszinte tanácsot, régebben imádtam a Xiaomit. Amikor még mindenki Samsungot vett. Valóban progresszív, olcsó márka volt.

Manapság is progresszív márka a Xiaomi, de elvesztette olcsóságát, mivel rákaptak a hülyegyerekek, akik trendi márkák alapján vásárolnak.

Vannak telók sokkal jobb árban, amik pontosan lefedik azt, amit szeretnél. De tényleg nem szeretnlek eltéríteni a szándékodtól.

2020. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Pdfezni a legnagyobbat a note 9 prot vennem meg.
2020. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Redmi 9 is elég nagy és jó telefon, ha nem akarsz feleslegesen többet költeni, akkor szerintem elég az is nem kell pro.
2020. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
MediaTek processzoros telefont sose vennék, a legsz#rabb gyártó, márpedig az első kettőben az van! A Note 9 Pro viszont nagyon szuper, 100 ezer alatt az egyik legjobb telefon!
2020. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
nekem note p9 prom van és nagyon szeretem. 100.000 alatt ritka a snapdragonos proci. ráadásul 6 gb ram van benne, ami nagyon jó gyors.
2021. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Miről beszélsz, uccsó?! 100 ezer alatt sem ritka a Snapdragon proci!
2021. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!