Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mikrofonom...

Miért nem működik a mikrofonom (iPhone 7)?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem ezt a telefont, a mikrofon biztos jó mert megpróbáltam több fülhallgatóra is rácsatlakoztatni de konkrétan nem tudok se hangfelvételt felvenni, se hallgatni. A hang is működik ha pl.sorozatot nézek de a Messengerben vagy máshol nem tudom meghallgatni őket. Hívásban sem hallanak és nem is hallok semmit. Ha megpróbálok felvenni valamit rögtön kidob, mintha nem lenne engedélyezve vagy ilyesmi. Valaki nem tudja mi okozhatja ezt, vagy mit tehetek?

2020. dec. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Le van tiltva, valszeg lopták valamikor.
2020. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Adatvédelem -› Mikrofon

itt nézd meg mihez van hozzáférése a mikrofonnek (mi van bekapcsolva)

2020. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már megnéztem, és elvileg mindenhez van hozzáférése...

Minden más működik, és eddig is működött csak tegnap este kezdődött ez.

2020. dec. 31. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:

éertem... ha lenne rajda jack dugó azt mondanám abba került kosz...

csinálj neki egy kényszerített újraindítást ha még nem tetted meg.

(főgomb és bekapcsolódombot nyomd addig míg újra nem indul és meg nem jelenik az alma logó)

2020. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már újra is indítottam de még mindig semmi.
2020. dec. 31. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
nem azhatott be ? szervizben voltal mar vele ? anyamnak akkor lett ilyen amikor raomlott a leves a telefonjara
2021. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor ázhatott volna be, de lehetséges. Lehet a legjobb lesz ha elviszem szervízbe tényleg.
2021. jan. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!